Pokračovaní našeho seriálu "Scrapbookin od A po Z". V dalším článku vám ukážeme, jak si vyrobit vlastní background pomocí šablon a inkoustů. 

Doplňujeme, doplňujeme, doplňujeme...barvy INKA - GOLD, Big Shot v obou verzích, laky ve sprejích, sady kartiček Becky Higgins či různé vyprodané motivy silikonových razítek (nepřehlédněte nové motivy lístečků). 

Krásné vůně svíček, vosků, votivek či clipů do auta od Yankee Candle. Nenechte si ujít nové či právě doskladněné vůně. 

Nová AKCE je tu! Prodloužili jsme akci na FIMO - Fimo Professional, Fimo Soft, Fimo Effect, Fimo Kids a Fimo sady můžete stále nakoupit za prima akční ceny. Nově jsme přidali naše nemravkovská silikonová razítka. Tématické sady či "kusovky" nyní pořídíte též za akční ceny. Vše v sekci AKCE! Přejeme pohodový začátek týdne!

Zajímalo by nás, jestli byste měli zájem, abychom vrátili do naší nabídky barevné tekuté polymerové hmoty Kato Polyclay od Donny Kato. Prosíme případně pište na objednavky@nemravka.cz. Děkujeme za jakékoliv komentáře. 

Využijte naší nabídky na předobjednávky skvělých Carpe Diem diářů a desek. Co vše skrývají a jaké jsou barvy najdete zde. Prima den!

05.09.2016

Girlanda album

Nový článek v naší scrapbookové sekci "Nechte se inspirovat". Vyrobte si tzv. "Girlanda album" a obdarujte své blízké. Prima začátek týdne všem! 

Puntíků a koleček není nikdy dost. Proto přinášíme dva nové motivy plastových šablonek - malá kolečka a cik-cak kolečka. Hodí se dokonale na polymery i papír. Přejeme prima víkend všem!

Nové oblíbené vůně nyní také ve formě clipů do automobilů. Rozšířili jsme též naši nabídku velkých svíček Classic Yankee Candle. Prima první školní den! 

Stále doskladňujeme mnoho materiálů a pomůcek. Mnoho tvarů vykrajovátek je nyní opět skladem. Také různé velikosti triček a polystyrenových kouliček pro vaše další dotvoření. Vyprodané bílé scrapbookové papíry či knihařské kroužky jsou opět k mání. Doplnili jsme též oblíbenou sadu kartiček Midnight od Becky Higgins, kartonová alba s recy papírem a české papírové výřezy

Vypsali jsme nový polymerový kurz s Evou Haškovou. 11.9.2016 se v Ateliéru K1 na Vinohradech můžete ponořit do celodenní tvorby originálních disků. Více informací a registrace zde

Sedmé pokračování našeho seriálu POLYMEROVÝ PATCHWORK 2016 je tu. Techniku v článku nazvaném "Patchwork (3D) hravý" si určitě zamilujete. Posaďte se, dejte si kávičku a přejeme prima čtení. 

Další 14 denní akce je tu! Nově zde najdete Fimo a to - Fimo Soft, Fimo Professional 85g, Fimo Efect, Fimo Kids a Fimo sady. Pro "papírové" zákazníky tu máme rohové, tvarové či okrajové raznice od DP Crafts. Vše v sekci AKCE

Neodolali jsme krásným novým barvám inkoustům Archival či mini inkoustovým polštářkům Distress. Nepřehlédněte též YUPO papír pro práci s alkoholovými inkousty. A co třeba ptáčková razítka v designu Dylusions? Také jsme doskladnili mnoho vyprodaného materiálu právě od Ranger např. různé odstíny embossovacích prášků, patiny Vintaj, bílý Distress inkoustový polštářek, inkoustové polštářky Archival a mnoho dalšího. Přejeme prima víkend! 

Už název našeho nového barevného článku napovídá, o čem že to bude. Ukážeme vám totiž, jak krásně si pastely rozumí též s papírem. Prima den! 

Opět doskladňujeme vyprodané materiály. Třeba texturovač v podobě závitové tyče, různá balení polystyrenových kouliček či naše oblíbené Nemravka vykrajovátka. Pro milovníky diářů jsme opět doplnili český diář Tečkovanej a české samolepky. Novinkou je nyní černá pěnovka moosgummi v metráži. Prima den!

Pilně pracujeme na nových tématech podzimních kurzů. Ty scrapbookové na září a říjen již najdete v našem kalendáři. Brzy tam najdete též oblíbené polymerové kurzy. Sledujte nás v naší sekci kurzů. 

Z důvodu letního provozu budou výjimečně osobní odběry objednávek na Blanickou tento týden ukončeny v dnes 23.8.2016 ve 12 h. Všechny došlé uhrazené objednávky budou zavezeny na Blanickou. Jakmile budou osobní odběry k vyzvednutí, budeme vás informovat e-mailem. Děkujeme za pochopení! 

Prázdniny se kvapem blíží ke svému konci a také naše barevné léto. Ale nebojte, ještě nějaký ten návod stihneme. Dnes jsme tu s tipem pro výrobu Art Journal deníku za pomoci Gelli Plate podložky a různých barev - "Gelli Plate a Art Journal". Prima víkend!  

Na Nemravce se stále něco děje. Nově u nás najdete české barevné samolepky a nové vůně velkých svíček Yankee Candle. Doskladnili jsme speciální hmoty Super Sculpey, velká balení Cernitu, oboustranné stylusy, oblíbenou řezačku WRM s rýhovací deskou či tavičku Photo Sleeve Fuse. Některé odstíny pudříků Perfect Pearls již nebudou k dostání, proto neváhejte a udělejte si zásoby. 

Nabízíme možnost předobjednávek Carpe Diem diářů a desek z nové kolekce Simple Stories. Jestli máte zájem, mrkněte zde, vyberte si a napište nám. Prima den! 

Můžete začít vybírat. Všechny odstíny, sady i nářadí PanPastel jsou již v obchůdku. Užívejte si té barevné krásy, tak jako my! 

Konečně dorazily! Báječné pastely PanPastel. Již odpoledne je najdete v našem obchůdku. Nicméně, abychom vás ještě více navnadili, připravili jsme pro vás malou ochutnávku v podobě tohoto článku. Mrkněte, jak si s nimi pohrála naše Peťa Nemravka. 

A v nové akci najdete textury od Judi Kins a Cernitu, dále pak barvy na hedvábí Setasilk od značky Pebeo. Veškeré akční zboží najdete ZDE. Krásný (a snad i slunečný) víkend:-)

23.12.2009

VESELÉ VÁNOCE

VŠEM ZÁKAZNÍKŮM A NÁVŠTĚVNÍKŮM MÝCH STRÁNEK PŘEJI POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOC A V NOVÉM ROCE HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A DOBRÉ NÁLADY PO CELÝ 2O1O.. :-)

12.12.2009

Vánoce 2009

Vzhledem k vánočnímu pomalejšímu fungování pošty mohu garantovat doručení do Vánoc pouze těch objednávek, které budou uskutečněny (a v případě platby předem i zaplaceny) do 18. prosince 2009 dopoledne. Díky za pochopení :-)

Na kurzu se naučíte pracovat s extruderem a vyrobíte si Vámi zvolený výrobek. První běh se koná 6. 12. 2009 v Jílovém u Prahy od 8.30, cca 4 hodiny. V současné době jsou volná 4 místa. Více info naleznete v sekci Kurzy - Fimo kurzy :-)

04.11.2009

Nové prostředí e-shopu

Pro jednodušší a přehlednější způsob objednávání pro Vás připravujeme spuštění "klasického" e-shopu ještě v měsíci listopadu 2009.

Neustále pracuji na vkládání dalších výrobků do prodejní galerie.

Dlouho připravovaný, s láskou realizovaný... Je tu nový web nemravka.cz :-) Najdete zde všechno, co souvisí s polymerovou hmotou (Fimo)...

Předchozí1234567891011121314Následující

 Novinky můžete odebírat přes RSS.

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 01.02.2018 /

SCRAPBOOKING pro začátečníky

Objevili jste papírový svět SCRAPBOOKINGU a nevíte, jak začít? Jaký materiál použít, jak na výrobu stránek a alb? Přijďte k nám na tento kurz a dozvíte se vše potřebné od A po Z. 

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

/ 23.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook