Zákaznická galerie

Chtěli byste se nám pochlubit svými projekty a inspirovat tak druhé? Pošlete nám jejich fotky a my je rády zveřejníme v naší galerii na FB a Pinterestu. Posílat můžete fotku/y jakéhokoliv polymerového, scrapbookového, výtvarného, textilního či dekorativního (Home Decor) projektu na náš e-mail soutez@nemravka.cz. A to neomezeně. 

Projekty budeme průběžně přidávat do obou našich galerií s Vaším jménem. Na konci každého měsíce vylosujeme dva projekty. Jejich autory odměníme dárky v podobě kreativního materiálu či pomůcek.

V prosinci se můžete těšit na tyto odměny - sadu textur Sculpey / Edgy a sadu silikonových razítek "Vánoční ikonky". 

Inspirujte svými kreativními projekty druhé.

Sledujte nás na našem FB profilu a naší Pinterest nástěnce

Vaše Nemravky

Aktuální výherci

Listopad 2017 - 2 vonné vosky získává paní Martina Průšová a sadu Project Life kartiček "Kouzelné Vánoce" získává paní Jana Bártová. 

Říjen 2017 - texturu od ColorBoxu Scribbles získává paní Věra Šulcová a sadu Project Life kartiček Nemravka "Podzim je tu" paní Mirka Filipová. 

Září 2017sadu vykrajovátek Nemravka č.10 + sadu zářivých korálků ve fuchsiové barvě vyhrává paní Renata Zítková a sadu Nemravka cestovních chipboardů + papírové výřezy Nemravka s motivem motýlků vyhrává Jana Keblová. 

Srpen 2017 - Premo 5010 (námořnická modrá, která se již nevyrábí) + dírkovač kulatý střední získává paní Věra Šulcová a sadu barevných PL kreativních kartiček Nemravka získává paní Dana Ditzová. 

Červenec 2017 - sadu samolepek Nemravka "Krásný den" získává paní Ivana Košárková a vonný vosk + votivní svíčku značky Yankee Candle získává Adéla Neff

Červen 2017 - sadu vykrajovátek Makin´s čísla získává paní Sylva Zikešová a sadu silikonových razítek Nemravka "Cestovní" získává paní Stanislava Novotná

Květen 2017 - oboustrannou formu na lentilky získává paní Michaela Házyová Lukáčová a PL Nemravka kartičky získává paní Martina Flasarová - gratulujeme! Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook