Cestovní deníky - začátek

Na začátku roku se vždy rozkoukávám, jaké projekty bych si tento rok ráda vyzkoušela či začala vyrábět. Poslední dobou frčí cestovní deníky. A i já jsem si svůj cestovní deník již pořídila. Protože, kdo by odolal takovým krásným designům. Vybrala jsem si cestovní deník od Simple Stories z kolekce Carpe Diem. 

Koženkové desky vypadají opravdu parádně a myslím, že vydrží jakékoliv cestování. Navíc na přední i zadní straně mají různé kapsičky pro uchování nezbytností či tužky. 

   

Součástí desek je papírový sešitek bez linek. Ten slouží k zachycování vašich každodenních zážitků, lepení fotografií, psaní textů či lepení různých vstupenek či jiných dekorací. 

Uvnitř je více gumiček tzn., že do desek můžete vložit více než 1 sešitek. Náhradní sešítky se dají dokoupit (mají i linkované či čtverečkové listy). 

Desky se sešítky nemusí nutně sloužit pouze jako cestovní deník. Já si z toho svého prvního vytvořím jakýsi vlastní deník, kam si budu vlepovat své fotky či psát své osobní věci. Občas je dobré dělat si deník. Když TO vidíte napsané na papíře, dostane to svůj hmotný vzhled a člověku někdy pomůže se s vlasními bubáky snadněji poprat. smile A když k tomu zapojíte svoji lásku ke scrapbookingu, je to k nezaplacení. 

   

Se stránkami svých cestovních deníků se nám můžete pochlubit i v naší zákaznické galerii. Stačí poslat fotku / fotky (můžete kolik jen chcete) na e-mail soutez@nemravka.cz. Náš team Nemravek na konci každého měsíce vybere dva projekty, které dostanou nějakou materiálovou cenu. Více se dozvíte zde

Krásný začátek roku!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook