vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Cestovní deníky - začátek

Na začátku roku se vždy rozkoukávám, jaké projekty bych si tento rok ráda vyzkoušela či začala vyrábět. Poslední dobou frčí cestovní deníky. A i já jsem si svůj cestovní deník již pořídila. Protože, kdo by odolal takovým krásným designům. Vybrala jsem si cestovní deník od Simple Stories z kolekce Carpe Diem. 

Koženkové desky vypadají opravdu parádně a myslím, že vydrží jakékoliv cestování. Navíc na přední i zadní straně mají různé kapsičky pro uchování nezbytností či tužky. 

   

Součástí desek je papírový sešitek bez linek. Ten slouží k zachycování vašich každodenních zážitků, lepení fotografií, psaní textů či lepení různých vstupenek či jiných dekorací. 

Uvnitř je více gumiček tzn., že do desek můžete vložit více než 1 sešitek. Náhradní sešítky se dají dokoupit (mají i linkované či čtverečkové listy). 

Desky se sešítky nemusí nutně sloužit pouze jako cestovní deník. Já si z toho svého prvního vytvořím jakýsi vlastní deník, kam si budu vlepovat své fotky či psát své osobní věci. Občas je dobré dělat si deník. Když TO vidíte napsané na papíře, dostane to svůj hmotný vzhled a člověku někdy pomůže se s vlasními bubáky snadněji poprat. smile A když k tomu zapojíte svoji lásku ke scrapbookingu, je to k nezaplacení. 

   

Se stránkami svých cestovních deníků se nám můžete pochlubit i v naší zákaznické galerii. Stačí poslat fotku / fotky (můžete kolik jen chcete) na e-mail soutez@nemravka.cz. Náš team Nemravek na konci každého měsíce vybere dva projekty, které dostanou nějakou materiálovou cenu. Více se dozvíte zde

Krásný začátek roku!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.