vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Valentýnské scrapbookové mini album - srdce

Svátek zamilovaných se blíží. A jestli patříte k těm, kteří rádi svou milovanou osobu obdarují nějakým handmade dárkem, mini album je to pravé. 

Vyrobte si s námi základ na mini album ve tvaru srdce, které zvládnete celkem za krátkou dobu a udělá určitě radost (nejen k Valentýnovi). 

  • K ruce si vezměte vyřezávací šablonu srdíčka (vhodnou pro Big Shot). Jestli nemáte Big Shot, budete si muset srdíčka vystříhat ručně (ale i to se dá zvládnout). K výrobě budete potřebovat 3 scrapbookové papíry. Papír přehněte na velikost šablony srdíčka (uřízněte velikost, která se vejde do BS). Abychom si rovnou udělali srdíčka otvírací, položte šablonku největšího srdíčka ze sady kousek mimo papír, kde máte přehyb. A projeďte Big Shotem. 

   

  • Ze 3 SB papírů vyřízněte 6 otvíracích srdíček. Z každého papíru uděláte 2 (zbytky si nechte na později). Abyste docílili stejných poměrů srdíček (délka části přehybu), doporučuji to poměřit podle prvního vyříznutého. TIP - aby se vám šablona v BS nehnula, přilepte ji např. washi páskou na jednom místě. A také pozor na papíry, které mají určité motivy, aby jste je neměli hlavou vzhůru. 

(použité papíry No Probllama a PS I Love you od Simple Stories a Blush od BoBunny)

   

  • 6 srdíček položte na sebe. Poskládejte si je tak, jak chcete mít v albu papíry (motivy) za sebou (když to tedy děláte ze 3 různých papírů). 

  • Jednolitvé stránky je nutné mezi sebou přilepit. Vždy dvě srdíčka jednou stranou k sobě. Já jsem vše slepila pomocí Glossy Accents lepidla (je to nejrychlejší). A základ alba máme hotový.

   

  • Hřbet alba přelepíme proužkem papíru. Vyrobíme jeho boční část. Stačí si odměřit obdélníček podle poměru hrany alba a zrýhovat ho, aby na albu seděl. Dávejte pozor, aby šlo album dobře otvírat. Hřbět poté na album přilepíme. Můžete bok také přelepit např. jen washi páskou. Hřbět může mít i tvar částečně do srdíčka (ale je to pracnější). 

   

  • K zavírání alba můžete využít stužku či šňůrku. Stačí když do vnitřní strany (přední a zadní) přilepíte oboustrannou páskou stužku. Aby stužka nebyla vidět, vyřízněte si část stejně velkého srdce (ze zbytku papíru), které poté na stránku přilepte. Stužka je schováná uvnitř. Pozor - odměřte si dost velkou část stužky, aby poté šla zavázat na mašli. 

   

  • Aby také lepení hřbetu nebylo vidět, vyřízněte opět stejně velkou část srdíčka a přilepte. Já jsem použila bílou vlnitou lepenku

   

   

Teď už stačí dovnitř nalepit fotky...třeba do tvaru srdce. Uvidíte, že obdarovaná/ý bude mít radost.

Krásné tvoření!

Kačka Pupi

PS: Inspirovali jsme vás? Pošlete nám své fotky projektů na soutez@nemravka.cz a my je uveřejníme na FB Nemravka / Instagram a Pinterestu. Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.