Kouzelné fixy Pen 68

Velkým relaxem se v poslední době staly různé antistresové omalovánky a jejich vybarvování. A i my jsme propadli jejich kouzlu a již po několikáté jsme se zamilovali. 

K jejich vybarvování se skvěle hodí fixy zvané Pen 68 od Stabila. Barevná škála je neuvěřitelná a milovníci barev určitě neodolají (tak jako my). Peny 68 jsou prémiové vláknové fixy s intenzivním výdejem barvy. Hodí se pro velké i malé plochy. Mají syté a zářivé barvy. Síla stopy je cca 1mm. Náplň fixu je na vodní bázi a velkou výhodou je, že vydrží až 24 h bez víčka, aniž by vyschly.  

A co tedy s nimi?

Klasické vybarvování a malování

  • Stačí si otevřít svou kouzelnou krabičku, pořídit si nějaké omalovánky a můžete začít...

   

   

  • Samozřejmě se hodí též pro psaní poznámek, třeba do Vašich diářů.

Akvarelové vybarvování

  • Fixy jsou na vodní bázi tzn., že je můžete rozmývat vodou. Stačí si trochu nanést na např. akrylový bloček, vzít si k ruce vodní štětec a vybarvovat nebo je rozmývat přímo na svém projektu. 

   

   

Akvarelové backgroundy

  • Lze nanést také několik odstínů na podložku, nastříkat vodu a otisknout. Během chvíle máte originální akvarelový background, který se dá použít na mnoho projektů. Třeba jako stránka do mini alba. 

   

Neváhejte a využijte naší akční nabídky. Při nákupu sady fixů Pen 68 či sady akvarelových pastelek Stabilo získáte Stabilo omalovánky ZDARMA.

Vyzkoušejte je a uvidíte, že je to opravdový relax! 

Prima malování!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook