Jak vybarvovat - tipy I.

Za oknem to sice vypadá, že se paní zima vrátila, ale já pevně věřím, že nás brzy více ohřejí nejen sluneční paprsky, ale také ta krásná přírodní barevná paleta.

A jak dostat jarní a letní barvy nejen do scrapbookových projektů? Snadno. Pusťte se do vybarvování.  K vybarvování vám pomůže mnoho pomocníků. 

Fixy a markery

  • Ideálním pomocníkem jsou samozřejmě fixy. My jsme si oblíbili fixy Pen 68 od Stabila. Mají krásné syté odstíny a díky pevnému hrotu se s nimi vybarvuje jedna báseň. 

(Nemravka razítko diamantová bordurka)

   

  • Pro inspiraci nahlédněte také do našeho článku zde. Vybarvování mandalek je též relaxem naší Peti Nemravky. Mrkněte, jakou krásnou mandalu si pomocí fixů Pen 68 vytvořila. Tuto mandalu najdete v omalovánkách, které můžete získat zdarma nákupem sady fixů Pen 68 či akvarelových pastelek Stabilo. 

(autor Peťa Nemravka)

   

  • Také s linery Point 88 vykouzlíte krásné projekty. Hodí se k vybarvování, ale také ke kreslení vlastních motivů. 

(inspirace Stabilo web)

   

  • Alkoholové Touch Twin Markery jsou též velmi oblíbeným pomocníkem. Díky blenderu si můžete pohrát i se stínováním. Jelikož jsou napuštěné alkoholovým inkoustem, hodí se pro práci nejen s papírem, ale též s polymery. 

(inspirace Pinterest)

   

(inspirace Pinterest a Stabilo)

   

Pastelky

  • Pastelky samozřejmě ve výčtu vybarvovacího materiálu nemůžou chybět. Navíc pomocí akvarelových pastelek (jdou rozmývat vodou) docílíte krásného designu. Pro inspiraci mrkněte do našeho článku zde.

(inspirace Instagram)

   

Akvarelové barvy

   

Inkousty

  • Inkousty na bázi vody - Distress či Izink Dye - jsou k vybarvování též vhodné. Stačí namáčet vodní štětec v polštářku či otisknout trochu jeho barvy na podložku a zředit vodou. Během chvíle máte ideální barvy pro vybarvování. 

   

Spreje a barvy

  • Také spreje obsahují barvy na bázi vody. Stačí rozšroubovat víčko s hadičkou a namáčet štětec přímo do barvy. Díky ředitelnosti vodou si vyrobíte odstínů, kolik jen chcete. 

   

  • Inkoustové barvy Distress Stain mohou také sloužit k vybarvování. Opět stačí nanést barvu na podložku a vybarvovat pomocí štětce. Inspiraci najdete také zde nebo zde

   

Twinkling H2O

  • Ani tuhé barvičky Twinkling H2O nejsou k zahození.  Navíc díky jejich třpytivému efektu dodáte vašim "omalovánkám" krásný lesk. Pro inspiraci mrkněte zde či zde

   

Pusťte se směle do toho. Je to opravdu relax!

Krásný den!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook