vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Kulaté scrapbookové mini album

Náš další tip na výrobu rychlého a hlavně jednoduchého mini alba, které může posloužit jako dárek ke svátku všech maminek. 

Toto mini album i jiná menší alba jsou praktická pro rychlé zpracování fotek, aby se vám nikde nepovalovala a měli jste je pěkně zpracované. 

   

Základním tvarem tohoto mini alba je kruh o velikosti 10 cm.

Připravte si fotografie, které chcete do alba použít a nějaké scrapbookové papíry. Staré fotografie z našeho dětství jsou stále ty nejkrásnější. Černobílé fotky mají prostě své kouzlo. K vyříznutí kruhu vám poslouží vyřezávací šalbony do Big Shotu. Já jsem si nějaké fotky vyřízla do kruhu o velikosti 10 cm a jiné menší. Jestli nemáte Big Shot, stačí obkreslit skleničku apod. a tvar vystřihnout. 

   

Velké 10 cm fotky jsem jen nazdobila a ty menší jsem nalepila na kruh 10 cm vyříznutý ze scrapbookového papíru a opět nazdobila. Já jsem se navíc nad fotkami z prehistorie velmi pobavila...třeba nad tou blondýnou...

   

Takto si můžete s fotkami hrát, jak se vám zlíbí. Nakonec všechny kolečka proděravte kleštičkami a album spojte knihařským kroužkem. Ke zdobení můžete použít naše Nemravka české samolepky

   

   

Můžete si vytvořit i malé otvírací okénko. Stačí přeložit kousek papíru a projet Big Shotem se šablonkou kousek mimo papír, aby se vytvořila odklápěčka. 

   

Knihařský kroužek můžete ozdobit stužkou, šňůrkou či si vyrobit takové třásničky z bavlnky. Stačí přeložit bavlnkové provázky a svázat hlavičku. Já jsem je připevnila ke knihařskému kroužku pomocí spojovacích kroužků.

A nakonec stačí nazdobit vrchní stránka s věnování pro maminku...text jsem natiskla Nemravka razítkem.  

TIP: Mini album může mít samozřejmě různé tvary...srdíčko, čtverček, obdélník, visačky apod. Inspiraci najdete také v článku zde.

Přejeme prima jarní dny,

Kačka Pupi 

Inpirovali jsme vás? Pošlete nám fotku svého projektu a my ji rády umístíme do naší zákaznické galerieVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.