vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Den dětí - balíčky na sladkosti

Další svátek je za dveřmi. Tentokráte budou slavit všechny děti! Den dětí je také příležitostí, jak ty naše malé i velké ratolesti obdarovat nějakou drobností. 

Mezi ty nejběžnější určitě (u nás tedy rozhodně ano) patří nějaká ta sladkost. A i takové bonbónky můžete pěkně a kreativně zabalit a udělat tak radost nejen obsahem, ale i obalem. wink

Pytlíčky

 • Z transparentního papíru (bez či s potiskem) vystříhněte obdélníkový tvar, který po stranách můžete slepit a nebo prošít na šicím stroji. Já jsem rozřízla A4 na půlku. 

   

 • Vrchní stranu pytlíčku můžete nazdobit čímkoliv co máte po ruce. Samolepkou, výřezem či písmenkem jména dítěte. Pro výrobu písmenek i textů můžete použít raznici Alphabet Punch Board

(použité samolepky Nemravka ze sady transparentní "Každý den je jedinečný" a barevné "Každý den je jedinečný", větrníky viz níže)

   

 • A pak už jen dovnitř vložit ten poklad. Pro holčičky to můžou být třeba prstýnky, sponky, gumičky apod. Pytlíček se díky oušku dá zavěsit např. na balónek a přivítat tak děti ráno v jejich svátek. wink

 • Můžete použít také obyčejné svačinové papírové pytlíčky. Ty totiž když nazdobíte nebo potiskáte razítky, tak vypadají úžasně! 

(já jsem použila kartičku z papíru Echo Park Happy Birhtday Girl 3 x 4 a na výrobu klučičího pytlíku Simple Stories So Rad kolekci) 

Kornoutek

 • Z papíru o velikosti A4 či části scrapbookového papíru zatočte kornoutek, který opět slepte nebo sešijte sešívačkou. Já jsem použila papír Treat Yourself z kolekce Shimelle Glitter Girl. 

 • A jako ozdobu můžete použít větrník. Na papírovém čtverci o velikosti 10 x 10 cm nastříhněte rohy (ne až ke středu) a postupně je ohněte a cíp přilepte uprostřed. Střed můžete ozdobit např. knoflíkem a okolo kornoutu omotat třeba stužku. 

   

   

 • Kornoutek můžete naplnit spoustou sladkostí. wink

Rychlá krabička

 • Z papíru o velikosti A4 si naměřte 3 čtverce po 7 cm na kratší straně a 4 čtverce po 7 cm na delší straně (zde vám ještě cca 1,7 cm zbyde). A vše dobře zrýhujte. Na delší straně nastřihněte 7 cm do středu. 

   

 • Zbylé cca 1,7 cm nechte pouze v prostřední řadě. Zbytek ustřihněte. 

 • Já jsem použila scrapbookový papír od Echo Parku Magical Unicorn, ze kterého jsem si vyřízla velikost A4 a dále dle postupu vysochala základ na krabičku. 

   

 • Krabičku slepte nejprve bočním kouskem. Stejně tak přilepte spodek 4 čtverců k sobě. Můžete použít jakékoliv lepidlo či oboustrannou pásku

   

 • Na vrchní části složte pouze 2 protilehlé čtverce dovnitř (jako zavírání) a zbylé 2 spojte kolíčkem či nějakou ozdobnou stužkou na horní části. Do krabičky se vejdou drobné dárečky či opět pár sladkostí. wink

   

 • Krabičku můžete dále dozdobit dle své fantazie. Díky kolíčkům se dá krabička také pověsit na nějakou šňůrku a překvapit tak vaše děti. 

K balení jakýchkoliv dárků vám poslouží také šablony na krabičky. Ty stačí pouze obkreslit na papír, vystřihnout a zrýhovat na patřičných místech a krabičku slepit. 

   

Balení všech dárků může být skvělou zábavou a může udělat velikou radost. Určitě i paní učitelky či vychovatelky ocení malý dáreček na konci roku, který bude krásně zabalený. wink

Pochlubte se nám svými balíčky v naší zákaznické galerii

Krásný den,

Kačka PupiVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.