Patchwork 2016 - závěr a vyhlášení vítěze

 Na kalendáři se opět vyměnila koncová čísla a my si chviličku budeme zvykat na to, že rok nekončí šestkou, ale sedmičkou. Podle numerologů má letošní rok být začátkem nového cyklu, nových věcí a počátků. S počátky souvisí také konce, konkrétně konec jednoročního projektu Polymerový patchwork 2016.

Bylo velice snadné ten projekt vymyslet a s nadšením sobě vlastním jsem "zorganizovala" jeho počátek. O to těžší bylo jej dovést do konce. Přiznám, že pravidelnost v termínech a "musím udělat" je pro mě vykřičníkem a totálním demotivátorem. Proto pro mě nebylo vůbec lehké s měsíční pravidelností přicházet s dalšími návody. Ne, že by nebyly nápady. Patchwork je takovou studnicí nápadů, že jsem měla spíše opačný problém - nevěděla jsem, který dříve uskutečnit. Koncem roku jsem tedy ve své pravidelnosti polevila a dala přednost rodinnému krbu, ale i tak jste myslím za rok trvání projektu dostali spoustu barevné a tvarové inspirace pro tvoření. 

Největší pozitivní ohlasy vzbudily patchwork talířkový a patchwork hravý I i II. Některé z nich byly dokonce zveřejněny na mezinárodním fóru Polymer Clay Daily. Díky za Vaše milé ohlasy a komentáře.

Ale k tomu podstatnému a na co všichni čekáte... Dostali jsme od vás krásných 61 projektů, nejvíce jich (očekávaně) došlo těsně před ukončením celého projektu a soutěže. Přišla nám řada krásných projektů, více či méně inspirovaných návody. Všechny došlé příspěvky si můžete prohlédnout ZDE. Došlé příspěvky jsme očíslovali a vylosovali číslo výherce:

Pod tímto číslem se skrývá pravidelná přispěvatelka, která po celý rok pilně posílala své projekty a zúčastnila se mnoha projektů. I proto měla větší šanci vyhrát a stalo se... 

Moc gratulujeme paní nebo slečně Věrce Šulcové, jejíž 11 byla šťastná... :) 

Jako výherkyně získá od nemravka.cz tento balík všeho potřebného pro polymerové tvoření v ceně 3000 Kč.

Všem moc děkujeme za účast, za krásné projekty i milá slova. Do nového roku všem poly i nepoly tvořícím přejeme hodně tvůrčích nápadů, pozitivní energie a nekreativně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Krásný nový 2017!

Petra NemravkaVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 21. – 21.03.2018 /

Inkousty a razítka ve scrapbookingu

Pojďte s námi oslavit první jarní den inkoustově scrapbookovým tvořením. Neorientujete se ve světě inkoustů a razítek? Líbí se vám různé techniky, ale nevíte, který inkoust se na co používá? Právě pro vás je tento kurz ideální! 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook