Patchwork 2016 - závěr a vyhlášení vítěze

 Na kalendáři se opět vyměnila koncová čísla a my si chviličku budeme zvykat na to, že rok nekončí šestkou, ale sedmičkou. Podle numerologů má letošní rok být začátkem nového cyklu, nových věcí a počátků. S počátky souvisí také konce, konkrétně konec jednoročního projektu Polymerový patchwork 2016.

Bylo velice snadné ten projekt vymyslet a s nadšením sobě vlastním jsem "zorganizovala" jeho počátek. O to těžší bylo jej dovést do konce. Přiznám, že pravidelnost v termínech a "musím udělat" je pro mě vykřičníkem a totálním demotivátorem. Proto pro mě nebylo vůbec lehké s měsíční pravidelností přicházet s dalšími návody. Ne, že by nebyly nápady. Patchwork je takovou studnicí nápadů, že jsem měla spíše opačný problém - nevěděla jsem, který dříve uskutečnit. Koncem roku jsem tedy ve své pravidelnosti polevila a dala přednost rodinnému krbu, ale i tak jste myslím za rok trvání projektu dostali spoustu barevné a tvarové inspirace pro tvoření. 

Největší pozitivní ohlasy vzbudily patchwork talířkový a patchwork hravý I i II. Některé z nich byly dokonce zveřejněny na mezinárodním fóru Polymer Clay Daily. Díky za Vaše milé ohlasy a komentáře.

Ale k tomu podstatnému a na co všichni čekáte... Dostali jsme od vás krásných 61 projektů, nejvíce jich (očekávaně) došlo těsně před ukončením celého projektu a soutěže. Přišla nám řada krásných projektů, více či méně inspirovaných návody. Všechny došlé příspěvky si můžete prohlédnout ZDE. Došlé příspěvky jsme očíslovali a vylosovali číslo výherce:

Pod tímto číslem se skrývá pravidelná přispěvatelka, která po celý rok pilně posílala své projekty a zúčastnila se mnoha projektů. I proto měla větší šanci vyhrát a stalo se... 

Moc gratulujeme paní nebo slečně Věrce Šulcové, jejíž 11 byla šťastná... :) 

Jako výherkyně získá od nemravka.cz tento balík všeho potřebného pro polymerové tvoření v ceně 3000 Kč.

Všem moc děkujeme za účast, za krásné projekty i milá slova. Do nového roku všem poly i nepoly tvořícím přejeme hodně tvůrčích nápadů, pozitivní energie a nekreativně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Krásný nový 2017!

Petra NemravkaVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook