vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009
Do eshopu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604


Přijďte si k nám nakoupit nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:
po–pá: 8–14

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 734 742 604

Obecné informace
info@nemravka.cz

Velkoobchod
velkoobchod@nemravka.cz

Informace o polymerovém tvoření
petra@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu
scrapbooking@nemravka.cz

Patchwork 2016 - závěr a vyhlášení vítěze

 Na kalendáři se opět vyměnila koncová čísla a my si chviličku budeme zvykat na to, že rok nekončí šestkou, ale sedmičkou. Podle numerologů má letošní rok být začátkem nového cyklu, nových věcí a počátků. S počátky souvisí také konce, konkrétně konec jednoročního projektu Polymerový patchwork 2016.

Bylo velice snadné ten projekt vymyslet a s nadšením sobě vlastním jsem "zorganizovala" jeho počátek. O to těžší bylo jej dovést do konce. Přiznám, že pravidelnost v termínech a "musím udělat" je pro mě vykřičníkem a totálním demotivátorem. Proto pro mě nebylo vůbec lehké s měsíční pravidelností přicházet s dalšími návody. Ne, že by nebyly nápady. Patchwork je takovou studnicí nápadů, že jsem měla spíše opačný problém - nevěděla jsem, který dříve uskutečnit. Koncem roku jsem tedy ve své pravidelnosti polevila a dala přednost rodinnému krbu, ale i tak jste myslím za rok trvání projektu dostali spoustu barevné a tvarové inspirace pro tvoření. 

Největší pozitivní ohlasy vzbudily patchwork talířkový a patchwork hravý I i II. Některé z nich byly dokonce zveřejněny na mezinárodním fóru Polymer Clay Daily. Díky za Vaše milé ohlasy a komentáře.

Ale k tomu podstatnému a na co všichni čekáte... Dostali jsme od vás krásných 61 projektů, nejvíce jich (očekávaně) došlo těsně před ukončením celého projektu a soutěže. Přišla nám řada krásných projektů, více či méně inspirovaných návody. Všechny došlé příspěvky si můžete prohlédnout ZDE. Došlé příspěvky jsme očíslovali a vylosovali číslo výherce:

Pod tímto číslem se skrývá pravidelná přispěvatelka, která po celý rok pilně posílala své projekty a zúčastnila se mnoha projektů. I proto měla větší šanci vyhrát a stalo se... 

Moc gratulujeme paní nebo slečně Věrce Šulcové, jejíž 11 byla šťastná... :) 

Jako výherkyně získá od nemravka.cz tento balík všeho potřebného pro polymerové tvoření v ceně 3000 Kč.

Všem moc děkujeme za účast, za krásné projekty i milá slova. Do nového roku všem poly i nepoly tvořícím přejeme hodně tvůrčích nápadů, pozitivní energie a nekreativně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Krásný nový 2017!

Petra NemravkaVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.