12. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Pachatel se vrací na místo činu. I tak by se charakterizovat náš 12. scrapbookový dýchánek. Ale nebojte! Žádné nepravosti se tam neprováděly (i když...)  Spíše, že se místo konání dýchánků vrátilo k nám na "nemravkově-rodný" Vojkov. 

Konání dýchánku bylo na jeho začátku tak trochu ohroženo. Jelikož v posledním týdnu začaly postupně některé štamgastky odpadat. Ale nakonec to "tvrdé" jádro ustálo a mohly jsme si scrapbookově zrelaxovat tělo i duši (a o bránici ani nemluvě...). 

Tentokráte jsem musela přejmenovat náš zájezd na "ptačí slet". Protože v takové míře, jako tuto sobotu, se různé druhy ptactva nikdy na našem dýchánku neprobíraly. A obávám se, že více to rozvádět ani nejde...

Mezi naše obvyklá témata patří děti. Ačkoliv jsme rády, že se můžeme utrhnout od rodin, tak prostě bez tohoto tématu by to asi nešlo. Takže první hláška dne byla hned nasnadě...Její autorkou jsem bohužel či bohudík já. A po mé větě..."den otevřených dětí" se některé dámy kácely pod stůl. 

          

Největším odborníkem na již zmiňované ptactvo se stala Pavča. Tudíž jsme ji pasovaly na "specialistku ornitoložku". Jj když děti nejsou doma, myši mají pré.  A když jsem jí oznámila, že jsme ji pasovala na tento titul, jen prohodila..."Na to jsi jako přišla po cestě na záchod? jj tam to chodí". No comment. 

Záhy jsme pochopily, že tento titul nemohl dostat nikdo jiný, protože z jejího telefonu se každou chvíli ozvalo nějaké kachní kejhání. Ovšem já jako jediná jsem otočila hlavu ke stropu, jestli nám tam střešním oknem nevletěl nějaký pták. O dalším výbuchu smíchu snad už ani nemusím psát.  Naše řady tentokráte rozšířila i zdatná scrapařka malá Zůza. Ta se nám zase postarala o malou diskotéku na svém mobilu. 

      

Obídek jsme si nechaly dovézt z nedaleké pizzerie a opravdu jsme si pochutnaly. Dostala jsem též pochvalu, že jsem to dobře uvařila. "Dobře TY".  Některé z nás si dokonce udělaly vlastní piknik. I přesto, že jsme měly každá opravdu královské místo (scrapbookové ženy pochopí). 

      

Další ptačí příspěvek na sebe nenechal dlouho čekat. Shrnula bych to asi takto - téma děti - já - ty naši dravci - výbuch smíchu. Ovšem já jsem tentokráte nemyslela děti, ale kočky, když jsem líčila historku o mrtvé sýkorce a vrabcovi. Prostě ptáci jedou...A mimochodem: "Pavčo, jsem si ty ptáky nestihla natisknout". 

   

Ve finále se ještě Lucce A. někam ztratila fotka se sýkorkou. Ale jak jsme byly informované již e-mailem, tak sýkorka se našla. 

Během našeho tvoření a tlachání se venku několikrát honili všichni čerti. Takže průtrž mračen s kroupami jsme si musely běžet ke dveřím vyfotit. Co člověk pro PL neudělá. 

   

Bohužel od 15 hodiny mě holky neměly moc rády. Jelikož jsem ve tři (a pozor jsme vůbec nerodily) zkonstatovala, že mi to výjimečně vůbec neutíká, že mi to dneska krásně plyne. A najednou bylo 16,17 a 18 hodin a čas jet domů. 

I když nás tentokráte bylo opravdu pár, skvěle jsme si to užily a mohly jsme se roztahovat seč nám scrap-matřoš dovolil.

Holky díky moc! Skvěle jsem si to užila a těším se v létě v srpnu!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook