2. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Zase to tak rychle uteklo...náš 2. scrapbookový dýchánek. A jaká byla atmosféra? No vyjádřila bych to asi takto........"bylo to opět znovu tudíž opakovaně veleprima primisima".........  (myslím, že mluvím za všechny přítomné)!

Bohužel jsme měly pár dní před srazíkem několik odpadlíků a tak jejich místa zůstala volná. Nicméně jsme se mohly alespoň více roztáhnout...a že bylo s čím...

Tentokrát  byla květinou uvítána moje maličkost. A to v podobě opravdu obřího vlčího máku........neuvěřitelně obřího! Lucka ho hned přejmenovala na "Adélu". No uvidíme, jestli to nebylo náhodou záměrně, aby mě sežrala... Tímto ještě jednou děkuji! Doma na něj stále čučíme s pusou otevřenou... Ale už má své místo na naší zahrádce.

O další dárečky se postaraly ostatní holky. Janča Svobodová přinesla pro všechny úplně "pidi midi" kartonová albíčka. Lůca Alblová vytvořila zase krásné čajové dárečky. 

No a ostatní zase pekly / nepekly (já jsem spíše nepekla)....či si jako Markéta u nás chtěla otevřít ovoce a zeleninu . Prostě když docházely síly, tak jsme se mohly občerstvit různými pochutinami. Mňam... A obídek nám přivezli z nedaleké Pizzerie. Aneb jak řekla Janča: "Já si dám všechno, co nemusím vařit"...a má recht...

Jinak jsme tvořily a tvořily a tvořily a tvořily a tvořily...Ale nebojte, jako mezi partou správných ženských i na porody došlo...

První hotový výtvor měla Janča. A né ledajaký. Bylo to přáníčko s vyšívaným prvkem. 

Janča nás nepřestala udivovat od samého začátku. Protože v rámci našeho "kecání" jsme z ní vytáhly deníček, kam si píše všechny soutěže a úkoly, které se objevují v různých tvořivých klubech na Fleru. Má tam zapsané podmínky jednotlivých challenge a termíny či sketche. Neuvěřitelně sofistikovaná a akční....

Kromě přáníček se vyráběly také scrapbookové stránky. Já jsem v nich "frčela" celý den. Některé z nás si vyrobily své první stránky v životě...jako třeba druhá Janča...a moc se jí povedly...

Lucka také "jela" na vlně scrapbookových stránek.

Druhá Lucka zase tvořila a tvořila, jak jinak než její Project life...

Pavla se pustila do svého deníku z pařížského výletu. A jela jako o život...

Druhá Pavla (z vlčích máků) se opět držela svých inkoustů a razítek. Ukazovala nám své scrapbookové stránky a jedna je doslova plná vlčích máků - ručních vlčích máků. Nádhera, nádhera, nádhera!!!! 

Můj dárek pro holky byla kartonová záložka s motýlkem. Malým úkolem přes den bylo, aby si ji nazdobily na památku z našeho společného dne. Každá byla úplně jiná a všechny krásné! Některé jsem zapomněla vyfotit, tak kdo se tady holky nenajdete, prosím pošlete mi fotku záložky na mailika...díky... Např. Lůci záložka byla vyrobená pro manžela k dnešnímu dni tatínků. 

No a tady je naše sobotní partička i s "Adélou"...

Všem moc děkuji, že jste k nám opět zavítaly a už brzo se těším na dalším společném dýchánku....v srpnu! 

Všem přejeme krásné a pohodové léto!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook