vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

15. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Další parádní sobotní scrap-pařba je za námi! Tentokráte byl náš dýchánkový slogan jasný: "Hlavně, že nemusíme nikomu utírat nudle a zadky"...aneb když se matky utrhnou od svých rodin...

Jako uvítání jsem si připravila pro holky takový malý "předvalentýnský" dárek.

Všechny jsme opět přivezly nějaké pochutiny, aby se nám dobře relaxovalo. Jednu takovou parádní pochutinou čistě na zahřátí a proti bacilům (samozřejmě) přivezla Janča. Ovšem že domácí výroba. No nemusím ani říkat, že od samého rána bylo vyloženě veselo! 

Jakmile jsme se přivítaly, zasedly jsme a pustily se do svých projektů.

   

I když některé matky ze začátku jen "tupě čuměly" a nechápaly, že se už hodinu neozvalo "mamííííí"...Ale i Kája se zmátořila a odpoledne už byla ve své kůži. 

I během tohoto "zájezdu" jsme rozdávaly nějaké tituly. Sonička s Peťou získaly hned z rána titul "Big Shot DUO". Na proti tomu Janča si nebrala servítky a kdykoliv mohla, tak si nezištně rýpla. Takže "prudič" zájezdu byl také jasný (samozřejmě jen v dobrém...) 

   

Zavítal mezi nás také "Bořek stavitel" alias Evča. Jelikož si kromě scrapu přivezla i svou "dílnu" a vyráběla parádní postele pro barbienky. Ne, ne nebojte, nezpůsobil to onen ranní panák. Ale ruční výroba domečku pro panenky pro dcerku. A po obědě by si nejedna z nás hnedle dala na takovém loži šlofíka ...

   

A tvořilo se a tvořilo...a mezi výbuchy smíchu se občas ozvalo ťukání kladívka (ano Bořek) či datlování psacího stroje, který si přivezla Sonička pro psaní textových kartiček do PL. Nevím, jestli někomu ještě dneska neťuká či necvaká v hlavě (mě tedy ne).  

   

Kromě tvoření jsme se navzájem kochaly alby a PL deníky. Došlo i na pověstné zadky zvířat ze ZOO ze Soničky fotek. Není se čemu divit, že při této diskuzi došlo také na nezapomenutelnou větu: "Když voni mají hezký i vocasy"...no commnet! 

   

Pravčický tedy hlásí, že vše proběhlo v pořádku, úroveň nemravkovských dýchánků stále roste, počet vtipných historek se blíží ke svému vrcholu (nevím, kam se dostaneme příště) a jediné, co můj mozek stále nepobírá jsou vyšívané projekty. Pche...se budu muset hecnout...třeba mi k tomu dopomůže Janči léčivý lektvar! 

   

Bylo to prostě zase skvělé!

Moc díky všem, že dorazily a už hledám nový termín!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.