14. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Ani adventní dýchánek nemohl chybět. Sice jsme termín lovily téměř z paty a byl jediný možný, ale zadařilo se a v sobotu jsme se mohly opět v kurzovně Nemravky na Vojkově sejít. 

No když jsem přemýšlela, co do tohoto blogu napíšu, moc na výběr jsem neměla. Ne že by nebylo co. Jejejej...ono by toho bylo tolik...ovšem tak 95% je opravdu nepublikovatelných a řekla bych, že takto peprná témata na přetřes ještě nikdy nepřišla. A tudíž musím zachovat dekórum a popsat sobotní scrapbookový den dosti osekaně.  Ale nebojte...

Totiž, když se sejde tato vypečená partička, tak naše bránice nemají šanci.

Opět jsme rozdávaly tituly a některé z nás je nesly se ctí. Jako téměř už vždy (když je poblíž Big Shot a Monči šablony) se "Bigshotmaniakem" stala Petra. Už to ani nikoho z nás (z vás) nepřekvapí. 

   

Za to titul největšího hypochondra si vysloužila Evča. Během těch několika hodin se u ní vystřídaly všechny možné nemoci a problémy (nejen) s pohybovým aparátem. Některé její problémy už letaletoucí v našich končinách nikdo neměl.  Tudíž titul byl udělen naprosto oprávněně. A Eva ho se ctí nesla až do úplného konce. 

   

Jednu věc si ale musíme přiznat. Ačkoliv jsme se dost červenaly, když jsme si vyprávěly své "nepublikovatelné" zážitky, nakonec jsme byly všechny překvapeny, že se to prostě neděje jen nám. Tudíž jedno MOTO pro všechny dámy! Holky nebojte, jestli máte někdy pocit, že to můžete zažít jen vy a že to se může stát jen vám, opak je pravdou. Možná v jiný den, možná v ten samý...se něco podobného stalo také nějaké jiné. Takže já si při svém dalším "nepublikovatelném" zážitku rozhodně vzpomenu na všechny ostatní a možná se sesypu na zem...ale smíchy...

   

Jelikož máme za sebou první adventní víkend, tak bylo jasné, že vánoční projekty budou v kurzu. A byly. Nejen přáníčka, ale také alba a kalendáře jako ty nejlepší dárečky od zručných scrap-pařek. A tady zase musím pustit jednu historku, když Monča zachránila Petře PL týden (ty jo a já si nepamatuju jak)...ale Petra byla dojata!  No Evča se nám zase přiznala, že se běžně kouká na videa z porodů. Zajímavý koníček...A už jsou tu! Porody! Tentokráte jsme rodily už ráno, neb jsme zavzpomínaly na Lucku K., které se narodil malý uzlíček. Luci, zajedly jsme ho pizzou a těstovinama, jak jsi si přála. 

   

Velkou výzvu pro mě, jakožto organizátora těchto nemravkovských dýchánků, "hodila" na stůl opět Evča, když navrhla (pro změnu jí zase něco bolelo), abychom si na příště objednaly nějakého maséra. Sice se to pak snažila "vokecat" na masérku, ale to už jí nikdo nebaštil. 

Když bylo na čase balit, opět se to neobešlo od výbuchů smíchu. Na můj dotaz "Máte tam pod sebou naděláno?", "ostřelhbytě" Monča odpověděla: "Ne, já jsem použila záchod". No co dodat.... A možná ještě něco jo. "Ne ne ne ne ne, ze mě už nic dneska nevypadne"...dodala Pavča. 

Holky, opravu velké díky za krásně vypečený adventní dýchánek. 

Všem přejeme krásný a pohodový advent a těšíme se po Novém roce!!! (doufejme, že na více publikovatelném dýchánku...ne nebo raději ne!) 

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook