6. scrapbookový dýchánek u Nemravky

Když jsem naplánovala další termín pro naše scrapbookové setkání, ani jsem si nevšimla, co je to za den. Až po vypsání, jsem dostala hlášku od Lůci, že to bude krásný první jarní den. A TO TEDY BYL!!!! 

První jarní den, v sobotu 21.3.2015, jsme totiž oslavily společným scrapbookovým "babincem"! Dokonce za účasti jedno "plaváčka", díky kterému jsme "rodily" už od samého začátku dýchánku a ne jako obvykle (to jest cca od 15:00)... Jsme tedy všechny rády, že jen obrazně a ne naživo. I když Míša za námi zavítala v dosti požehnaném stavu. Má můj obdiv, protože když já jsem měla týden do porodu, tak jsem byla ráda, že jsem přešla z gauče na záchod a do postele, natož abych si zabalila kufr a vyjela do víru scrapbookových "tanečků"...

   

No...tento dýchánek se spíše měl nazývat "Project Lifeovým" dýchánkem, protože většina z přítomných nedělala nic jiného, než že doháněla poslední týdny (některé dokonce sedmiletky). 

   

Ale došlo i na klasické scrapbookování a výrobu albíček. 

   

Ovšem naše povídání se stále točilo kolem našich oblíbených Project Life deníků. A jestli nevíte, jak dotáhnout váš Project Life k dokonalosti, tak Míša s Peťou vám určitě poradí. Ony totiž oblékají svá dítka dle toho, jakou barvu kartiček budou používat ten či ten týden. Musím říct, že jsme se tak nasmály, že mě ještě teď bolí bránice. Protože když se začaly hecovat, že by bylo na čase povléknout postele podle barvy kartiček, to jsme se kácely pod stůl. Myslím, že by holky trumfly i samotnou Becky Higgins...

   

Protože některé z nás dostaly propustku jen na dopoledne, musely jsme udělat společnou fotku ještě před obědem. Můj foťák si moc nepohrál s bílou barvou, takže pro upřesnění - na kartičkách, co držíme na společné fotce, je napsáno... AHOJ JARO...Monča se bravůrně zhostila písařky a svou zlatou fixou nápis vymazlila. Což bohužel není moc na fotce vidět. Nicméně cokoliv kdokoliv během dýchánku potřeboval, Monča vytáhla ze svého kufříku.  Začínám jí podezřívat, že má nějaký tajný kufřík kouzelníka Pokustóna. 

   

Při seskupování na hromadnou fotku jsem si trochu připadala jako v soutěži "Muži proti ženám" s tím, že tohle by bylo "Ženy proti ženám", kdy se v jedné ze soutěží skládají písmenka jednotlivých slov. Poskládat AHOJ JARO, nám dalo chvilku zabrat....

   

Ještě jednou musím poděkovat za výborné pochutiny, které holky přinesly ke sváče. Byla jsem tak trochu předem drzá a objednala jsem si u Soničky její báječnou buchtu. A opět nezklamala. Soňi je prostě vynikající...!!! Janči štrůdlík nám zase provoněl celou kurzovnu. Prostě mňamka!!! Příště se snad také hecnu...:-)

   

Mazlik Big Shot dostal též zabrat. Jakmile totiž Monča vytáhla své zásoby vyřezávacích šablonek, téměř žádná z nás neodolala a něco si vyřízla. 

Co dodat na závěr? Dámy bylo to opět úžo a bájo! Moc díky všem za stálou přízeň a jsme opravu rády, že se k nám stále vracíte! A již teď se těším na další opět "vypečený" dýchánek!

Ještě jedna společná fotečka, co fotila Pavča...

Krásné jarní dny!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 • Ahoj všechny scrapšikulky a zdraví...Rozbalit (reakcí: 0)Sbalit (reakcí: 0)

  Ahoj všechny scrapšikulky a zdraví Pittovou .o),

  hezky jsem si početla a malinko záviděla. Ale ne zeleně, tak růžovoscrapbookově. Fotky srší nadšením a elánem. Užívejte i dál.

  Šárka

  Reagovat27.03.2015 20:24 od Šárka Novotná
 • Plavacek chce venRozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Kaci obrovský dík za poslední dychanek. Snad se brzy vrátím mezi vas. Dnes - 4 dny po dychanku me totiž přijali do porodnice a vypadá to, že brzy bude nový aktér mého PL s námi mimo svůj bazén :-).

  Reagovat25.03.2015 18:49 od Míša
  • Re: Plavacek chce ven

   Jééé Míšo, tak to držíme pěsti, ať jde všechno jako po másle a máš bájo zážitky do PLka...:-) Drž se a těším se, že se zase uvidíme.
   Kačka

   Reagovat25.03.2015 19:48 od Nemravka.cz (správce)

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook