vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

6. scrapbookový dýchánek u Nemravky

Když jsem naplánovala další termín pro naše scrapbookové setkání, ani jsem si nevšimla, co je to za den. Až po vypsání, jsem dostala hlášku od Lůci, že to bude krásný první jarní den. A TO TEDY BYL!!!! 

První jarní den, v sobotu 21.3.2015, jsme totiž oslavily společným scrapbookovým "babincem"! Dokonce za účasti jedno "plaváčka", díky kterému jsme "rodily" už od samého začátku dýchánku a ne jako obvykle (to jest cca od 15:00)... Jsme tedy všechny rády, že jen obrazně a ne naživo. I když Míša za námi zavítala v dosti požehnaném stavu. Má můj obdiv, protože když já jsem měla týden do porodu, tak jsem byla ráda, že jsem přešla z gauče na záchod a do postele, natož abych si zabalila kufr a vyjela do víru scrapbookových "tanečků"...

   

No...tento dýchánek se spíše měl nazývat "Project Lifeovým" dýchánkem, protože většina z přítomných nedělala nic jiného, než že doháněla poslední týdny (některé dokonce sedmiletky). 

   

Ale došlo i na klasické scrapbookování a výrobu albíček. 

   

Ovšem naše povídání se stále točilo kolem našich oblíbených Project Life deníků. A jestli nevíte, jak dotáhnout váš Project Life k dokonalosti, tak Míša s Peťou vám určitě poradí. Ony totiž oblékají svá dítka dle toho, jakou barvu kartiček budou používat ten či ten týden. Musím říct, že jsme se tak nasmály, že mě ještě teď bolí bránice. Protože když se začaly hecovat, že by bylo na čase povléknout postele podle barvy kartiček, to jsme se kácely pod stůl. Myslím, že by holky trumfly i samotnou Becky Higgins...

   

Protože některé z nás dostaly propustku jen na dopoledne, musely jsme udělat společnou fotku ještě před obědem. Můj foťák si moc nepohrál s bílou barvou, takže pro upřesnění - na kartičkách, co držíme na společné fotce, je napsáno... AHOJ JARO...Monča se bravůrně zhostila písařky a svou zlatou fixou nápis vymazlila. Což bohužel není moc na fotce vidět. Nicméně cokoliv kdokoliv během dýchánku potřeboval, Monča vytáhla ze svého kufříku.  Začínám jí podezřívat, že má nějaký tajný kufřík kouzelníka Pokustóna. 

   

Při seskupování na hromadnou fotku jsem si trochu připadala jako v soutěži "Muži proti ženám" s tím, že tohle by bylo "Ženy proti ženám", kdy se v jedné ze soutěží skládají písmenka jednotlivých slov. Poskládat AHOJ JARO, nám dalo chvilku zabrat....

   

Ještě jednou musím poděkovat za výborné pochutiny, které holky přinesly ke sváče. Byla jsem tak trochu předem drzá a objednala jsem si u Soničky její báječnou buchtu. A opět nezklamala. Soňi je prostě vynikající...!!! Janči štrůdlík nám zase provoněl celou kurzovnu. Prostě mňamka!!! Příště se snad také hecnu...:-)

   

Mazlik Big Shot dostal též zabrat. Jakmile totiž Monča vytáhla své zásoby vyřezávacích šablonek, téměř žádná z nás neodolala a něco si vyřízla. 

Co dodat na závěr? Dámy bylo to opět úžo a bájo! Moc díky všem za stálou přízeň a jsme opravu rády, že se k nám stále vracíte! A již teď se těším na další opět "vypečený" dýchánek!

Ještě jedna společná fotečka, co fotila Pavča...

Krásné jarní dny!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.
 • Ahoj všechny scrapšikulky a zdraví... Rozbalit (reakcí: 0)Sbalit (reakcí: 0)

  Ahoj všechny scrapšikulky a zdraví Pittovou .o),

  hezky jsem si početla a malinko záviděla. Ale ne zeleně, tak růžovoscrapbookově. Fotky srší nadšením a elánem. Užívejte i dál.

  Šárka

  Reagovat27.03.2015 20:24 od Šárka Novotná
 • Plavacek chce venRozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Kaci obrovský dík za poslední dychanek. Snad se brzy vrátím mezi vas. Dnes - 4 dny po dychanku me totiž přijali do porodnice a vypadá to, že brzy bude nový aktér mého PL s námi mimo svůj bazén :-).

  Reagovat25.03.2015 18:49 od Míša
  • Re: Plavacek chce ven

   Jééé Míšo, tak to držíme pěsti, ať jde všechno jako po másle a máš bájo zážitky do PLka...:-) Drž se a těším se, že se zase uvidíme.
   Kačka

   Reagovat25.03.2015 19:48 od Nemravka.cz (správce)