18. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

To to letí. Již 18. dýchánek za námi. Aaaaa opět stejná slova...jako vždy...bylo to skvěléééé!!! Prostě, když se sejde TA scrapbooková "sebranka" stojí to vždycky za to! laughing

Smály jsme se, baštily jako o život, tlachaly o všem možném a k tomu ještě lepily a lepily a lepily. Co se smíchu týká, tak hádám, že tuto sobotu jsme si prodloužily všechny život o pěkný kousek. Hlášky tu padaly každou chvíly a Pravčický se přiznává, že ne vše si stačil poznamenat.

   

Jakožto vrchní orzanizátor jsem se o pár přežbletů postarala sam. A to se přiznávám na holí pupík, že jsme nic nepily. wink Při mém nadšení ukázat holkám metalické akrylky se ozval za mými zády smích...no jo...matalické halt nejsou metalické. laughing Či má artikulace směrem k Soničce začla slovy...kukukuku...a už si faaakt nepamatuju, co tím chtěl básník říci. 

Oběd z nedaleké Pizzerie byl zase moc dobrý (i když některé remcaly jako obvykle) laughing a tentokráte i opravdu rychlý. No a i při obědě došlo na jednu z hlášek, když Sonča nevěděla, jestli má umístit na svou krásnou stránku modré datum, načež jí Pavča velmi hbytě poradila, ať tam prskne tu svou špagetu. A že oranžová je nyní v kurzu. laughing

   

Světe div se, ale na přetřes nepřišlo téma porodů. Ovšem hned z kraje došlo na téma stáří. laughing Naším velkým tématem bylo také šití a vyšívání. A další z hlášek na sebe nenechala dlouho čekat. Naše vyšívačka Lůca jako obvykle vyrazila dech svou vyšitou kotvou všem přítomným. A na dotaz Marti, jestli si tu kotvu jako vytiskla a pak vopíchala, ji hravě odpověděla: "Ano vopíchala jsme kotvu". A to ve vší počestnosti. laughing

   

A na závěr nesmí chybět heslo této báječné výpravy a to zní: "Pořídit si Selfinu a Modafen". laughing

Bylo to opět parádní setkání a již se moc těším na to letošní poslední listopadové.

Užívejte a moc díky!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook