13. Scrapbookový dýchánek u Nemravky - opět na Vojkově

Poslední den babího léta jsme se sešly na již 13. scrapbookovém dýchánku. Je to trapný, je to trapný, je to trapný...ale musím se opakovat (asi po stopadesátépáté)...byl to zase tuze prima den! A myslím, že mluvím za všechny přítomné, že jsme si parádně zrelaxovaly naši scrap-duši.

Tímto také zdravíme Lucku P., která jela okolo na kole s dotazem: "Už jste rodily". Ano Luci, rodily jsme už v 10:43. Prostě když se sejde banda ženských = mamin, téma porod na sebe nenechá dlouho čekat. Kupodivu...

   

Naše nejlepší pekařky nezklamaly a přivezly zase tuze mňamózní pochutiny. Prostě MŇAM! A ještě jednou holky velké díky! Kromě mlsání, dobrého oběda z nedaleké pizzošky a drbání, jsme samozřejmě tvořily jako o život...Některé doháněly své asi 5 denní skluzy (k naštvání všech ostatních), někdo zase dělal stránky do svých alb a deníků a NĚKDO se snaží dohnat 30 let své dcery na 24 stránkách (Pavčo to dáš!). Já se bez mučení přiznám, že jsem přítomné prudila velmi častými výkřiky..."Vánoce, Vánoce přicházejí...neb jsem celý den trávila nad výrobou vánočních přáníček do naší školky (a dala jsem jich 25). 

   

   

Nesmím zapomenout na nejmenší (konečně to nejsem já) a nejmladší (což už u mě nehrozí) členku výpravy, která mezi nás zavítala. Marťa nám přinesla ukázat svůj uzlíček štěstí. A tak mohla během dne využít všech 8 tetiček. Však šla princezna z jedné náruče do druhé (i když to nebylo vůbec potřeba, protože byla taaak hodná). 

   

(mimochodem Pavli... bude z Tebe parádní a krásná babička)...a já se musím pochválit, neb jsem to taky nezapomněla a princeznička u mě v náručí usnula - no i když...většinou to umím s cizíma miminkama než se svýma...

   

   

   

Prostě holky, bylo to zase supeeeeer!!! Užijte si podzimní dny a brzy nascrapovanouuuu!!!

Díky!!!!!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook