vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

13. Scrapbookový dýchánek u Nemravky - opět na Vojkově

Poslední den babího léta jsme se sešly na již 13. scrapbookovém dýchánku. Je to trapný, je to trapný, je to trapný...ale musím se opakovat (asi po stopadesátépáté)...byl to zase tuze prima den! A myslím, že mluvím za všechny přítomné, že jsme si parádně zrelaxovaly naši scrap-duši.

Tímto také zdravíme Lucku P., která jela okolo na kole s dotazem: "Už jste rodily". Ano Luci, rodily jsme už v 10:43. Prostě když se sejde banda ženských = mamin, téma porod na sebe nenechá dlouho čekat. Kupodivu...

   

Naše nejlepší pekařky nezklamaly a přivezly zase tuze mňamózní pochutiny. Prostě MŇAM! A ještě jednou holky velké díky! Kromě mlsání, dobrého oběda z nedaleké pizzošky a drbání, jsme samozřejmě tvořily jako o život...Některé doháněly své asi 5 denní skluzy (k naštvání všech ostatních), někdo zase dělal stránky do svých alb a deníků a NĚKDO se snaží dohnat 30 let své dcery na 24 stránkách (Pavčo to dáš!). Já se bez mučení přiznám, že jsem přítomné prudila velmi častými výkřiky..."Vánoce, Vánoce přicházejí...neb jsem celý den trávila nad výrobou vánočních přáníček do naší školky (a dala jsem jich 25). 

   

   

Nesmím zapomenout na nejmenší (konečně to nejsem já) a nejmladší (což už u mě nehrozí) členku výpravy, která mezi nás zavítala. Marťa nám přinesla ukázat svůj uzlíček štěstí. A tak mohla během dne využít všech 8 tetiček. Však šla princezna z jedné náruče do druhé (i když to nebylo vůbec potřeba, protože byla taaak hodná). 

   

(mimochodem Pavli... bude z Tebe parádní a krásná babička)...a já se musím pochválit, neb jsem to taky nezapomněla a princeznička u mě v náručí usnula - no i když...většinou to umím s cizíma miminkama než se svýma...

   

   

   

Prostě holky, bylo to zase supeeeeer!!! Užijte si podzimní dny a brzy nascrapovanouuuu!!!

Díky!!!!!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.