3. Scrapbookový dýchánek u Nemravky

A je to opět za námi.....Úžo, bájo, relax, pohoda.....asi tak bych vyjádřila naše včerejší scrapbookové setkání u Nemravky. Už se z toho asi stává tradice, že se vždycky sejde bájo parta scrap holek. A já jsem za to moc vděčná a všem přítomným opravdu moc díky za skvělou sobotu!

S příchodem jednotlivých scrapařek se nám kupilo občerstvení...švestková buchta od Janči nebo originál hořické trubičky od Dáši...

Dáša byla při svém příchodu hned obdarována scrapbookovou stránku z prvního dýchánku, kde jí tuze zachutnal Janči dortík. No nemohla jsem její fotky nechat nescrapnuté... A to tvrdila jak je nefotogenická...

   

Celý den se tvořilo a povídalo. Odpoledne jsme se, jako už tradičně, dostaly k porodům. Věčné téma, když se sejdou ženský...

   

Dáša zmákla za ten den celé albíčko. 

Prostě jsme tvořily, ochutnávaly a užívaly...

   

Zuzka nám předvedla nějaké své vychytané pomůcky na tvorbu obálek. Zuzi díky! 

Na památku letního dýchánku jsme každá vyrobila jednu kartičku, kterou jsme si nakonec vyměnily mezi sebou. Všechny byly krásně letní a pohodové. 

Zase to hrozně rychle uteklo a večer nastalo neoblíbené loučení. Ale už teď se můžeme těšit na další, letošní poslední dýchánek v říjnu.

Holky, ještě jednou díky a užívejte zbytek léta!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook