Barevný Project Life

Já si nemůžu pomoct, ale barvy prostě k létu patří. A nejen k létu. Ke každodennímu životu. Jelikož Project Life je taková kniha našich každodenních životů, i tam barvy prostě nesmí chybět. 

Aneb jak si rozzářit stránky vašich deníků...

   

 • Pak se stačí vrátit do dětských let a vybarvovat. Doporučujeme používat vodní štětec tzv. water brush, se kterým nepotřebujete už žádný kalíšek s vodou. Stačí ho namáčet do příslušné barvy. Kolečka jsem vybarvila pomocí Distress Stain inkoustových barviček a snapový background pomocí Distress inkoustových polštářků.

   

 • I jedno razítko dokáže vytvořit báječný background. Vezměte si k ruce nějaké textové razítko, které lze vybarvovat. Potiskejte s ním celou plochu kartičky. A opět vybarvěte. Efektně vypadá, když vybarvíte jen něco. Já jsem použila razítko TODAY: ze sady razítek Family Stories od Teresy Collins. 

   

   

 • Nakonec své kartičky zastrkejte do kapsiček. Doplňte fotky či další detaily. Úžasná, letní, barevná stránka je hotová. Pro výrobu vlastních kartiček doporučujeme použít papíry vyšší gramáže např. Tonkarton či Fotokarton

   

Co říkáte? Chce to barvy...

Krásné letní tvoření!

Katka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 • Skvělý nápadRozbalit (reakcí: 2)Sbalit (reakcí: 2)

  Skvělé!!! Vypadá to úžasně, taky budu muset něco takového zkusit! Můžu se zeptat, jaký typ papíru používáte na výrobu takových vlastnoručně dělaných kartiček? Zkoušela jsem obyčejný tvrdý papír, ale ten není tak krásně hladký, dá se koupit nějaký opravdu kvalitní? Děkuji.

  Reagovat29.07.2015 18:36 od Renáta
  • Re: Skvělý nápad

   Dobrý den,
   děkujeme, těší nás, že se článek líbí. V článku v posledním odstavci doporučujeme používat papíry vyšší gramáže např. Tonkarton či Fotokarton. Jinak na tyto techniky se též hodí akvarelové papíry.
   Pěkný den,
   Nemravka.cz

   Reagovat30.07.2015 09:17 od Nemravka.cz (správce)
   • Re: Re: Skvělý nápad

    Děkuji za radu, určitě to vyzkouším :-)

    Reagovat30.07.2015 10:19 od Renáta

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook