Twinkling a Valentýn

Na konci loňského roku k nám konečně dorazily dlouho očekávané barvičky Twinkling H2Os od ColorArt (Luminarte). Jedná se o vodou ředitelné tuhé pigmentové barvy v malých kalíšcích. A proč ten dodatek H2Os? No protože stačí přidat jen vodu. Je to velmi snadné, skvěle se s nimi pracuje a na světle se nádherně třpytí. 

Využít je můžete při všech scrapbookových či jiných technikách...při vybarvování, při Mixed Média, při akvarelových technikách...prostě všude...

Blíží se Valentýn, tak malá ukázka použití barviček na jednom zamilovaném přáníčku.

1. Srdíčková razítka doma určitě nějaká najdete a jestli ne, tak v různých sadách jich je nepřeberné množství... Pomocí menších razítek si vyrobíte krásný background. Nemusí to být pouze srdíčka. 

   

2. Do kalíšku s tuhou barvou se vždy musí přidat voda. Stačí nastříkat pomocí rozprašovačů. Jestli pracujete s vodou ředitelnými barvami, tak základ pro razítkování musí být inkousty, které nejsou na bázi vody. Motiv by se vám rozmazal. Doporučujeme používat Archival či StazOn

3. Pomocí štětce či vodního štětce nanášejte barvu z kalíšku na svůj projekt. U vybarvování razítek vyzkoušejte akvarelovou techniku. Nevybarvujte motiv, ale naneste barvu různě okolo. 

   

4. Barvy též použijte na detaily. Třeba na vystřižený motiv razítka. Barvy lze mezi sebou snadno míchat. Úžasnou vlastností těchto barev je jejich lámání světla tzn. že se na světle nádherně třpytí. 

   

5. Pak už jen použijte background na přáníčko. Navrstvěte, připevněte dekorační šňůrku, kterou stačí jen zavázat a vrstvu podlepit 3D pěnovou lepenkou.

Pomocí těchto kouzelných barviček vyrobíte také celé pozadí na projektu...třeba kartičku do Project Life deníku. A s motivy silikonových razítek v designu Nemravka to jde jedna báseň...

Nebo...Twinkling H2Os barvy mají široké využití v Mixed Média technikách. Můžete vyrobit background / podklad či s nimi nakonec doladit projekt v konečné fázi. To vám však ukážeme v dalších návodech...

   

Jak se s barvami pracuje, můžete vyzkoušet na našem kurzu únoru "Album ve stylu Mixed Média" či v březnu "Scrapbooková stránka ve stylu Mixed Média". Přijďte za námi do naší nové kurzovny! 

Krásné tvoření!

Kačka PupiVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook