vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Menu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Twinkling a Valentýn

Na konci loňského roku k nám konečně dorazily dlouho očekávané barvičky Twinkling H2Os od ColorArt (Luminarte). Jedná se o vodou ředitelné tuhé pigmentové barvy v malých kalíšcích. A proč ten dodatek H2Os? No protože stačí přidat jen vodu. Je to velmi snadné, skvěle se s nimi pracuje a na světle se nádherně třpytí. 

Využít je můžete při všech scrapbookových či jiných technikách...při vybarvování, při Mixed Média, při akvarelových technikách...prostě všude...

Blíží se Valentýn, tak malá ukázka použití barviček na jednom zamilovaném přáníčku.

1. Srdíčková razítka doma určitě nějaká najdete a jestli ne, tak v různých sadách jich je nepřeberné množství... Pomocí menších razítek si vyrobíte krásný background. Nemusí to být pouze srdíčka. 

   

2. Do kalíšku s tuhou barvou se vždy musí přidat voda. Stačí nastříkat pomocí rozprašovačů. Jestli pracujete s vodou ředitelnými barvami, tak základ pro razítkování musí být inkousty, které nejsou na bázi vody. Motiv by se vám rozmazal. Doporučujeme používat Archival či StazOn

3. Pomocí štětce či vodního štětce nanášejte barvu z kalíšku na svůj projekt. U vybarvování razítek vyzkoušejte akvarelovou techniku. Nevybarvujte motiv, ale naneste barvu různě okolo. 

   

4. Barvy též použijte na detaily. Třeba na vystřižený motiv razítka. Barvy lze mezi sebou snadno míchat. Úžasnou vlastností těchto barev je jejich lámání světla tzn. že se na světle nádherně třpytí. 

   

5. Pak už jen použijte background na přáníčko. Navrstvěte, připevněte dekorační šňůrku, kterou stačí jen zavázat a vrstvu podlepit 3D pěnovou lepenkou.

Pomocí těchto kouzelných barviček vyrobíte také celé pozadí na projektu...třeba kartičku do Project Life deníku. A s motivy silikonových razítek v designu Nemravka to jde jedna báseň...

Nebo...Twinkling H2Os barvy mají široké využití v Mixed Média technikách. Můžete vyrobit background / podklad či s nimi nakonec doladit projekt v konečné fázi. To vám však ukážeme v dalších návodech...

   

Jak se s barvami pracuje, můžete vyzkoušet na našem kurzu únoru "Album ve stylu Mixed Média" či v březnu "Scrapbooková stránka ve stylu Mixed Média". Přijďte za námi do naší nové kurzovny! 

Krásné tvoření!

Kačka PupiVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.