Jak jsme chevronkovali(y)

 

Začalo to ranním objížděním Vinohrad, kdy jsem přemýšlela, že buď musíme naše velké auto vyměnit za mikro autíčko, abych mohla parkovat přímo u prodejny ve dvoře, nebo... grrr. Po 40 minutách parkuji, poté 15 minut pěšky do kopce se 4 zavazadly. Stíhám, sice jen tak tak, ale jo.... Před obchůdkem už vidím známé milé tváře a jdeme na to.

Sama jsem zvědavá, jak dnešní kurzík bude probíhat. Nová technika, troufám si říci, že originální a neokoukaná a já jsem nedočkavá, jestli dámy budou nadšené tak, jako já, když jsem na "to" přišla.

Po kávičce začínáme blendovat... nejtěžší část - výběr barev - za námi a můžeme kouzlit... Mno, techniku vám popisovat nebudu (přijďte na kurz ), ale líbila se... 

Moje dušička se tetelí, když vidím samé nádherné plátky, jeden vedle druhého, žádné "špatné" kombinace, samá nádhera. Nemohu se dočkat, až se plátky promění v korále.

 

Když se tak stane, myslím a doufám, že se tetelí dušička nejen moje, ale všech ostatních. 

  

Končíme překvapivě brzy, korále jsou hotové, navlečené a jdeme fotit.

  

Moc díky všem za super den a těším se na naše další polymerová setkání 

Petra NemravkaVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook