Skoropodzimní kurzování U Nemravky

28/8/2012 První skoropodzimní kurzování U Nemravky

Po dlouhé době se mi opět podařilo věnovat se kurzům – činnosti, která mě po tvoření baví v oblasti polymerů nejvíce. Jenže objednávky, zboží, akce… to všechno běží svým životem a schlamstne to většinou veškerý volný čas.


Nicméně jsem si ukradla zase kousek času, tentokráte ke kurzu Blendovaných spirálek.

Pro nově vybavenou kurzovnu Nemravka.cz to byla premiéra a myslím, že snad úspěšná. Většina z příchozích, s vyjímkou stálice (díky Ivčo) Ivanky, byla nováčky. Podíváte-li se ale níže na výsledky, nováčkovské myslím vůbec nejsou.. A ještě nejsou naleštěné a navlečené na náhrdelníky.

Po výrobě spirálkového tříbarevného caneu, kde největším úskalím bylo nakrájet stejnoměrně široké proužky, jsme jej nakrájeli a obalili jím základy korálků. Myslím, že barevné kombinace se moc povedly. Spirálkám to sluší v jasných barvách a těmi to ten večer hýřilo.. Během pečení probíhalo demo – jak navléknout korálky a přidat k nim všechny drobnůstky, aby se nevyvlékly a odolaly i náporu třeba dětských parádychtivých ruček.

Výsledkem jsou krásné náhrdelníky – posuďte sami..

Dalším kurzem bude Malování na polymerovou hmotu dne 20. 9. v 17.30. Čím? Zase polymery.. Přijďte se podívat, vyzkoušet, zahrát si s polymerovou hmotou…Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook