Skoropodzimní kurzování U Nemravky

28/8/2012 První skoropodzimní kurzování U Nemravky

Po dlouhé době se mi opět podařilo věnovat se kurzům – činnosti, která mě po tvoření baví v oblasti polymerů nejvíce. Jenže objednávky, zboží, akce… to všechno běží svým životem a schlamstne to většinou veškerý volný čas.


Nicméně jsem si ukradla zase kousek času, tentokráte ke kurzu Blendovaných spirálek.

Pro nově vybavenou kurzovnu Nemravka.cz to byla premiéra a myslím, že snad úspěšná. Většina z příchozích, s vyjímkou stálice (díky Ivčo) Ivanky, byla nováčky. Podíváte-li se ale níže na výsledky, nováčkovské myslím vůbec nejsou.. A ještě nejsou naleštěné a navlečené na náhrdelníky.

Po výrobě spirálkového tříbarevného caneu, kde největším úskalím bylo nakrájet stejnoměrně široké proužky, jsme jej nakrájeli a obalili jím základy korálků. Myslím, že barevné kombinace se moc povedly. Spirálkám to sluší v jasných barvách a těmi to ten večer hýřilo.. Během pečení probíhalo demo – jak navléknout korálky a přidat k nim všechny drobnůstky, aby se nevyvlékly a odolaly i náporu třeba dětských parádychtivých ruček.

Výsledkem jsou krásné náhrdelníky – posuďte sami..

Dalším kurzem bude Malování na polymerovou hmotu dne 20. 9. v 17.30. Čím? Zase polymery.. Přijďte se podívat, vyzkoušet, zahrát si s polymerovou hmotou…Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 21. – 21.03.2018 /

Inkousty a razítka ve scrapbookingu

Pojďte s námi oslavit první jarní den inkoustově scrapbookovým tvořením. Neorientujete se ve světě inkoustů a razítek? Líbí se vám různé techniky, ale nevíte, který inkoust se na co používá? Právě pro vás je tento kurz ideální! 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook