vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Insta alba 2018 - tipy I.

I v letošním roce hýbou insta alba scrapbookovým světem. Jsou to menší čtvercová alba v různých designech, do kterých můžete vkládat kapsičky či své stránky v různém rozvržení. 

Insta album můžete použít pro své výlety, kratší pobyty či dovolené. A navíc díky své velikosti je celkem rychle hotové. wink

A nyní jsou insta alba na Nemravce za akční cenywink

Pár tipů jak na ně...

  • Do celých kapes můžete umístit celé fotky ve čtvercovém formátu či je můžete nalepit na papír, který si vyměříte dle potřeby (stačí proděravět a vložit do alba). 

   

  • Do kapes rozdělených do 4 okének můžete vložit malé čtvercové fotky a kartičky.

   

  • Nebo si můžete vyvolat fotku se 4 mini fotkami. Tu nerozstříháte, ale nalepíte jí např. na nějaký podkladový papír a můžete přizdobit. 

  • I menší formát obdélníkové fotky (půlku 10 x 15 cm) se do insta alb hodí. Stačí ji přilepit na podkladový papír a šoupnout do kapsy nebo opět nechat jako samostatnou stránku. 

   

  • Stránky mohou být též rozkládací. Stačí si uříznout delší papír, který přeložíte na 2 místech (rozměry záleží na vás). Poté stačí na jedné straně proděravět a nazdobit z obou stran. 

  

   

  • Skvěle také vypadá, když fotku 10 x 15 cm (či o chlup menší formát) rozstříhnete v půlce či 1/3 a nalepíte na dvoustránku. 

   

   

  • Během výletů člověk nashromáždí spoustu vstupenek či jiných lístků, které se dají též do insta alba vložit. Můžete např. vstupenku přilepit na visačku, kterou vložíte do kapsy z fotky. Fotku přilepíte pouze po stranách na podkladový papír. Nebo visačku můžete vložit do kapsy mezi dvě fotky. A nebo vložte do alba papírový pytlíček. wink

   

   

  • Využít můžete také různých čtvercových kartiček, na které pouze přilepíte fotku. Různé scrapbookové papíry obsahují též tyto čtvercové kartičky. 

   

  • Kromě vstupenek můžete do alba zakomponovat různé předměty na památku. Vložit je do kapsičky či je přilepit přímo k fotce. 

   

TIP:

Už jste viděli naše nová Nemravka silikonová razítka? Parádní motivy na léto. A dají se všemožně kombinovat. Třeba z donutku můžete udělat O v textu...wink

   

Užívejte parných téměř letních dnů a nezapomeňte fotit! wink

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.