Scrapbooková stránka - 4. část (narozeninová)

Jsme tu opět s pokračováním našeho letošního seriálu "Scrapbooking od A po Z". Zase se zaměříme na tvorbu scrapbookových stránek. ALE těch jednodušších, které máte za chvíli hotové a hodí se nejen do alba, ale např. i jako stránka do Project Life deníku. 

Jak už jsme říkali v minulých článcích, tak ne vždy je potřeba vrstvit. Finální vzhled stránek je vždy na vás a vaší fantazii. Takže nyní potěšíme ty, kteří stále tvrdí, že vrstvení jim moc nejde.  A opakujeme...NEBOJTE SE BAREV! 

Narozeninová s jednoduchými kapsičkami...

  • Základem je vždy výběr scrapbookového papíru. U mě je to už taková klasika. Čím více barev, tím lépe.  Jako podklad jsem si vybrala SB papír z kolekce Carpe Diem Make it Happen. A stránku jsem vyladila pomocí různého materiálu z nové narozeninové kolekce od Simple Stories "Let´s Party".

  • Vybrala jsem tři fotky z narozenin, které jsem si rozmístila volně na stránku. 

  • Předem jsem si vytvořila 6 kapsiček z jednobarevných SB papírů. Jsou to jednoduché obdélníky s vytvořeným průhmatem, které jsem narovnala na stránku ve dvou řadách a přilepila pomocí Glossy Accent lepidla.  

   

  • Kapsičky jsem si předem prošila na stroji a nazdobila pomocí transparentních samolepek z kolekce "Let´s Party".

   

  • Scrapbookové papíry rozdělené do jednotlivých kartiček jsem rozstříhala a vybrala ty s hodícím se tématem. Kartičku s dárečkem jsem ještě dozdobila samolepící abecedou Carpe Diem. 

  • Oblíbeným materiálem jsou též tzv. Bits & Pieces nebo-li papírové dekorace, se kterými své stránky doslova rozzáříte. Na kartičce byly jen 3 svíčky, ale protože fotky jsou z 5. narozeninové oslavy, musela jsem 2 přidat. 

   

Je to jednoduché, hravé a barevné!

Prima jarní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook