Scrapbooková stránka - 4. část (narozeninová)

Jsme tu opět s pokračováním našeho letošního seriálu "Scrapbooking od A po Z". Zase se zaměříme na tvorbu scrapbookových stránek. ALE těch jednodušších, které máte za chvíli hotové a hodí se nejen do alba, ale např. i jako stránka do Project Life deníku. 

Jak už jsme říkali v minulých článcích, tak ne vždy je potřeba vrstvit. Finální vzhled stránek je vždy na vás a vaší fantazii. Takže nyní potěšíme ty, kteří stále tvrdí, že vrstvení jim moc nejde.  A opakujeme...NEBOJTE SE BAREV! 

Narozeninová s jednoduchými kapsičkami...

  • Základem je vždy výběr scrapbookového papíru. U mě je to už taková klasika. Čím více barev, tím lépe.  Jako podklad jsem si vybrala SB papír z kolekce Carpe Diem Make it Happen. A stránku jsem vyladila pomocí různého materiálu z nové narozeninové kolekce od Simple Stories "Let´s Party".

  • Vybrala jsem tři fotky z narozenin, které jsem si rozmístila volně na stránku. 

  • Předem jsem si vytvořila 6 kapsiček z jednobarevných SB papírů. Jsou to jednoduché obdélníky s vytvořeným průhmatem, které jsem narovnala na stránku ve dvou řadách a přilepila pomocí Glossy Accent lepidla.  

   

  • Kapsičky jsem si předem prošila na stroji a nazdobila pomocí transparentních samolepek z kolekce "Let´s Party".

   

  • Scrapbookové papíry rozdělené do jednotlivých kartiček jsem rozstříhala a vybrala ty s hodícím se tématem. Kartičku s dárečkem jsem ještě dozdobila samolepící abecedou Carpe Diem. 

  • Oblíbeným materiálem jsou též tzv. Bits & Pieces nebo-li papírové dekorace, se kterými své stránky doslova rozzáříte. Na kartičce byly jen 3 svíčky, ale protože fotky jsou z 5. narozeninové oslavy, musela jsem 2 přidat. 

   

Je to jednoduché, hravé a barevné!

Prima jarní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook