Scrapbooková stránka - 7. část (podzim)

Minulý týden jsme se pustili do podzimního tvoření. A i v tomto návodu v něm budeme pokračovat. Jak přenést krásné podzimní barvy do svých alb a deníků? Třeba pomocí jednoduchého věnce z "podzimního listí".

Leckdy dělá zajímavá koncepce stránky "TO GRÓ" a to, čím dáte svým fotkám další rozměr. 

Základem stránky může být jeden jediný prvek, na kterém stránka stojí. Třeba věnecpodzimního listí...

  • Aby to bylo "autentické" podzimní listí, pomůžou vám inkoustové polštářky Distress (či Izink Dye inkousty). Já jsem pracovala se 4 různými barvami - žlutou (Mustard Seed), oranžovou (Spiced Marmalade), červenou (Barn Door) a hnědou (Tea Dye). Nejprve jsem nanesla žlutý inkoust po celé ploše lístku, přes to oranžovou, na to červenou po okrajích a nakonec trochu hnědé též po okrajích. Nanášet inkoust začínejte vždy směrem od kraje ke středu, vyhnete se tak nehezkým šmouhám. 

   

   

  • Lístky jsem si poskládala do věnce na bílém scrapbookovém papíře. Uprostřed jsme si položila fotku pro představu.

  • Jednotlivé lístky jsem k sobě přilepila pomocí Glossy Accent lepidla. Takto můžete vyrobit různé věnce, které když podlepíte třeba kartonem (vystřižený kruh) mohou posloužit jako originální dekorace do interiérů. 

   

  • Podklad jsem si nadekórovala Color Wash barvami ve spreji. Rozšroubovala jsem lahvičku a hadičkou jsem vytvářela cákance. Použila jsem oranžovou Sunset Orange a okrovou Butterscotch. Barvy mám též naředěné ve zvláštní rozprašovači

  • Pak jsem si vyrobila vrstvení pod fotografii. Tři různé papíry jsem si poskládala na sebe. Efektní prvek vám pomůže vyrobit tzv. Paper Distresser (ničič papíru). Stačí přejet okraj papíru a on se tak roztřepí. 

   

  • Pak už jen pár dekorací....třeba samolepky z naší nové nemravkovké sady "Krásný den".

  • ...nebo si nadekórujte kousek papíru Distress inkousty (stejný princip jako lístky) a vyřízněte si text pomocí vyřezávací šablonky Chip Block od Tima Holze. Efektně vypadá, když v textu nakombinujete oba výřezy. 

   

  • A je hotovo...

Stránka může oživit třeba váš Project Life deník.

TIP: Věnec si můžete vyrobit z různých tvarů, třeba srdíček. Stačí je sešít na šicím stroji a použít jako detail do alba či deníku. 

   

Prima podzimní dny!

Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook