Vánoční přání 2017 - pokračujeme

Tak kdo ještě nezačal? Máte nejvyšší čas. laughing A protože my se ve vánočním tvoření vyžíváme, přinášíme další várku nápadů a tipů pro výrobu vánočních přáníček.

Tentokráte bude hrát prim - červeno-bílá kombinace. Protože červená k Vánocům prostě patří. 

  • Opět pomocí červené akrylky natřete různé vánoční motivy - vystřihnutý či vyřezaný stromeček, vyřezané hvězdičky apod. 

   

  • Pomocí kovových šablonek s motivem hvězdiček na Big Shot vyrobte výřezy přímo na základu přání a podlepte puntíkatým backgroundem. Přidejte dekorační šňůrky a je to. wink

Takto vyrobíte také zajímavé visačky...

  • Opět stačí puntíkovat barvou...

  • Nebo vystřihnout nějaký vtipný motiv visačky...

TIP: 

Visačka, přání či kartička do deníku může vypadat velmi jednodušše a přece efektně. Stačí napsat či natiskat pomocí razítek čísla do tvaru stromečku. Nebo tak můžete dětem zkrátit čas čekání na Ježíška. Mohou každý den zakroužkovat jedno číslo. wink

A kdybyste stále tápali, přidejte se k nám na scrapbookový kurz "Vánoční SCRAPBOOKING", kde si taková krásná přání vyrobíte. Registraci najdete zde

Krásné vánoční tvoření!

Kačka Pupi 

PS: Mnoho vánoční inspirace najdete také v našich loňských vánočních článcích zdeVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook