Zima - tipy II.

Paní zima je ve plném proudu a tudíž máme všichni (a budeme mít) spoustu fotek s právě zimní tématikou. Proto jsme tu opět s pár tipy pro vaše zimní scrapbookové tvoření.

Při focení s oblibou fotím série fotek...třeba když se děti kloužou na ledu. Poté si vyberu 3 fotky a vyvolám si z nich koláž, kterou rozstříhám. Tyto fotky se pak parádně hodí na velkou třicítkovou stránku. 

A zde jedna klučičí...

  • Na bílou scrapbookovou stránku jsem si vytvořila akvarelový modrý background pomocí barvy ve spreji Ayeeda Mist Pearl od 13 Arts (použila jsem tyrkysovou). Na tu část, kde chci mít podklad, jsem si nanesla větším štětcem vodu, do které jsem zapouštěla jen trošku naředěné barvy. Po uschnutí jsem sprej rozšroubovala a pomocí hadičky aplikovala pár cákancových teček.

   

  • Prima detaily vytvoříte pomocí klasického horkého embossingu. Třeba s motivem vloček. 

  • Na pruh bílého papíru jsem si opět nanesla vodu s tyrkysovou barvou, nechala uschnout a použila na výrobu vloček s raznicí

  • Posledním detailem na stránce jsou razítka. Naše česká Nemravkovská a pak jiná tématická. Natiskla jsem si je na bílý podklad a poté vystřihla. 

  • Nakonec jsem vše poskládala a přilepila. K lepení (nejen) detailů jsem použila Glossy Accent lepidlo. 

   

Druhá stránka je čistě holčičí...růžová...

   

  • Jako podklad jsem použila SB papír Holly Jolly od Simple Stories . Jednotlivé velikosti hexagonů jsem si poskládala na stránku. Když použijete stejnou velikost, bude to jednodušší. Mě se, ale více líbila nepravidelnost. 

   

   

A do třetice naše česká Nemravka razítka se zimní tématikou. Hodí se skvěle také ke starým černo-bílým fotografiím. Stačí jen lehká patina pomocí Distress inkoustů

Prima zimní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook