Zima - tipy II.

Paní zima je ve plném proudu a tudíž máme všichni (a budeme mít) spoustu fotek s právě zimní tématikou. Proto jsme tu opět s pár tipy pro vaše zimní scrapbookové tvoření.

Při focení s oblibou fotím série fotek...třeba když se děti kloužou na ledu. Poté si vyberu 3 fotky a vyvolám si z nich koláž, kterou rozstříhám. Tyto fotky se pak parádně hodí na velkou třicítkovou stránku. 

A zde jedna klučičí...

  • Na bílou scrapbookovou stránku jsem si vytvořila akvarelový modrý background pomocí barvy ve spreji Ayeeda Mist Pearl od 13 Arts (použila jsem tyrkysovou). Na tu část, kde chci mít podklad, jsem si nanesla větším štětcem vodu, do které jsem zapouštěla jen trošku naředěné barvy. Po uschnutí jsem sprej rozšroubovala a pomocí hadičky aplikovala pár cákancových teček.

   

  • Prima detaily vytvoříte pomocí klasického horkého embossingu. Třeba s motivem vloček. 

  • Na pruh bílého papíru jsem si opět nanesla vodu s tyrkysovou barvou, nechala uschnout a použila na výrobu vloček s raznicí

  • Posledním detailem na stránce jsou razítka. Naše česká Nemravkovská a pak jiná tématická. Natiskla jsem si je na bílý podklad a poté vystřihla. 

  • Nakonec jsem vše poskládala a přilepila. K lepení (nejen) detailů jsem použila Glossy Accent lepidlo. 

   

Druhá stránka je čistě holčičí...růžová...

   

  • Jako podklad jsem použila SB papír Holly Jolly od Simple Stories . Jednotlivé velikosti hexagonů jsem si poskládala na stránku. Když použijete stejnou velikost, bude to jednodušší. Mě se, ale více líbila nepravidelnost. 

   

   

A do třetice naše česká Nemravka razítka se zimní tématikou. Hodí se skvěle také ke starým černo-bílým fotografiím. Stačí jen lehká patina pomocí Distress inkoustů

Prima zimní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook