Vánoční tipy 2016 I.

Ano již příští týden začíná adventní čas! Čas, kdy všechno po setmění září. Čas, kdy voní cukroví a perníčky z každého okna. Čas, kdy se choulíme do zimního oblečení a zahříváme se voňavým svařákem. Čas, kdy je to už cítit ve vzduchu. Čas Vánoc se prostě blíží. 

Nevím jak vy, ale my Vánoce milujeme. Proto i naše pracovní stoly přetékají různým vánočním materiálem. Během těchto pár týdnů, které ještě do Ježíška zbývají, vám budeme přinášet zajímavé tipy pro vaše vánoční tvoření. 

Začínáme tipem na HAND-MADE vánoční přání. 

  • Hlavním motivem prvního přání jsou české Nemravka chipboardy malých vánočních kouliček. Základ tvoří kartička a scrapbookový papír DP Craft Floral Market 5. Pro text jsem použila české Nemravka razítko kouzelné Vánoce.

  • Kouličky jsem si nejprve navlékla na zlatou nit (barva záleží na vás). Na jedné straně jsem zavázala mašličku.

  • Kartičku jsem polepila papírem (udělejte ji menší, aby byly vidět bílé kraje kartičky, přání pak vypadá vrstvené). Kouličky jsem si naaranžovala na přání a postupně začala přilepovat. Nejprve mašličku a postupně kouličky. Doporučuji lepidlo Glossy Accent. Na druhém konci jsem zavázala též mašličku a přilepila.

  • Poskládala jsem si vyražené hvězdičky do pravidelného obrazce (variant je mnoho) a postupně přilepila. Opět pomocí Glossy Accent

  • Pěkně vypadá, když textové razítko podlepíte glitrovým papírem a přilepíte ve 3D stylu (pomocí 3D pěnových čtverečků). 

  • Z glitrového papíru a bílého tonkartonu jsem si vystřihla trojúhelníčky (jako stromečky). Ty bílé jsem pomalovala zlatými puntíky a kolečky gelovým perem. 

  • Transparentní papír jsem si vystřihla na velikost kartičky a přilepila. Aby nebylo lepidlo vidět, stačí ho nanést pouze na plné hvězdičky na papíru. Nemusí být polepená celá plocha. Stromečky jsem přilepila různě přes sebe.

  • Opět jsem doplnila text a jednu zlatou hvězdičku, která mi zbyla z předchozího přání. 

Vlastnoručně vyrobená přání jsou velkým symbolem Vánoc a všem obdarovaným/obeslaným udělají určitě velikou radost. 

Krásný začátek blížícího se adventu!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook