Vánoční tipy 2016 I.

Ano již příští týden začíná adventní čas! Čas, kdy všechno po setmění září. Čas, kdy voní cukroví a perníčky z každého okna. Čas, kdy se choulíme do zimního oblečení a zahříváme se voňavým svařákem. Čas, kdy je to už cítit ve vzduchu. Čas Vánoc se prostě blíží. 

Nevím jak vy, ale my Vánoce milujeme. Proto i naše pracovní stoly přetékají různým vánočním materiálem. Během těchto pár týdnů, které ještě do Ježíška zbývají, vám budeme přinášet zajímavé tipy pro vaše vánoční tvoření. 

Začínáme tipem na HAND-MADE vánoční přání. 

  • Hlavním motivem prvního přání jsou české Nemravka chipboardy malých vánočních kouliček. Základ tvoří kartička a scrapbookový papír DP Craft Floral Market 5. Pro text jsem použila české Nemravka razítko kouzelné Vánoce.

  • Kouličky jsem si nejprve navlékla na zlatou nit (barva záleží na vás). Na jedné straně jsem zavázala mašličku.

  • Kartičku jsem polepila papírem (udělejte ji menší, aby byly vidět bílé kraje kartičky, přání pak vypadá vrstvené). Kouličky jsem si naaranžovala na přání a postupně začala přilepovat. Nejprve mašličku a postupně kouličky. Doporučuji lepidlo Glossy Accent. Na druhém konci jsem zavázala též mašličku a přilepila.

  • Poskládala jsem si vyražené hvězdičky do pravidelného obrazce (variant je mnoho) a postupně přilepila. Opět pomocí Glossy Accent

  • Pěkně vypadá, když textové razítko podlepíte glitrovým papírem a přilepíte ve 3D stylu (pomocí 3D pěnových čtverečků). 

  • Z glitrového papíru a bílého tonkartonu jsem si vystřihla trojúhelníčky (jako stromečky). Ty bílé jsem pomalovala zlatými puntíky a kolečky gelovým perem. 

  • Transparentní papír jsem si vystřihla na velikost kartičky a přilepila. Aby nebylo lepidlo vidět, stačí ho nanést pouze na plné hvězdičky na papíru. Nemusí být polepená celá plocha. Stromečky jsem přilepila různě přes sebe.

  • Opět jsem doplnila text a jednu zlatou hvězdičku, která mi zbyla z předchozího přání. 

Vlastnoručně vyrobená přání jsou velkým symbolem Vánoc a všem obdarovaným/obeslaným udělají určitě velikou radost. 

Krásný začátek blížícího se adventu!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 11.11.2017 /

19. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky".  

/ 11.11.2017 /

Zvonek 3D

Na tomto kurzu získáte nejen nové dovednosti, radost z tvoření, ale také krásnou a originální ozdobu na vánoční stromeček, kterou můžete ozdobit svůj sváteční interiér nebo ji můžete darovat jako křehkou drobnost někomu milému.

/ 11.11.2017 /

Vánoční hvězdy z korálků

Jestli jste milovníkem klasiky nebo hledáte originální vánoční dárek, který určitě potěší, tak si přijďte vyrobit korálkové ozdoby jako z časů vašich babiček.

/ 12.11.2017 /

Vánoční ozdoby z korálků

Máte rádi tradiční české korálkové vánoční ozdoby? Podobné, jaké visely na vánočním stromečku vašich babiček? Chcete si jimi letos ozdobit svůj vánoční stromeček, ale nevíte jak na to? Nebo snad víte, ale tušíte, že v předvánočním shonu vám na jejich výrobu nezbyde čas? Pak právě pro Vás pořádáme kurz výroby vánočních ozdob z korálků, kam můžete přijít a v klidu a příjemné společnosti tvořit.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook