Zima - tipy I.

Nový rok je tu! A s ním i další scrapbookové projekty. Ale než se pustíme do roku 2017, musíme dodělat ten starý. Už máte hotová alba a deníky? Jestli ne, mohli by se vám hodit nějaké tipy pro vaše zimní tvoření. 

V loňském roce jsem si každý měsíc vyrobila jednu scrapbookovou stránku. A než jsem mohla říct: "Mám hotovo", musela jsem udělat tu poslední. Prosincovou. Zde je náš tip na výrobu vánočně - zimní scrapbookové stránky.

  • Jako základ jsem použila krásný papír At Home z kolekce Snow & Cocoa s motivem domečků. Název papíru se perfektně hodí k mé fotografii z našeho domova. Pro urychlení vrstvení občas použiji sešívačku. Jednotlivé vrstvy položím na sebe a sešiji. Pak stačí jen nalepit. Pro vrstvení jsem použila transparentní hvězdičkový papír, modrou puntíkatou stranu papíru Clouds + Sunshine a kartičku ze zimního papíru Mistletoe Kisses

   

  • Nebojte se použít také jiné než klasické zimní či vánoční barvy (i když já též vánoční klasiku miluju). Myslím, že v mém případě se už určitě nedivíte, když to bude růžová.  Detaily na stránce si můžete nadekórovat barevnými spreji od 13 Arts. Jsou krásně perleťové. Já jsem použila růžovku. Detaily nemusíte jen přilepit, ale můžete je třeba přišít na stroji (i když já je raději přilepím a pak přišiji).

   

  • Pár textových detailů a je hotovo. 

Své Project Life album z roku 2016 mám už hotové. Chyběla mi pouze poslední silvestrovská stránka. A k ní se perfektně hodí kolekce Happy New Year od Simple Stories. 

  • Samolepky, kartičky...vše hýří barvami, jak to na správný Silvestr má vypadat. 

   

   

A na závěr malá ukázka ještě z vánočního Project Life. 

   

   

Tak jestli máte také vše z 2016 hotové, pusťte se (jako my) do toho Nového roku 2017!

Prima lednové dny!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook