vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Vánoční scrapbookové tipy 2017 - II.

Já se těššším na Ježíška!!! A co vy? laughing A stále si to čekání zkracuji adventním albem. Proto přinášíme zase pár tipů pro výrobu a zdobení stránek.

V celém albu používám oboustranné zimní a vánoční scrapbookové papíry Echo Park a Pinkfresh Studio

Zapojte do výroby alba také tavičku Photo Sleeve Fuse

  • Vyřízněte nebo vystřihněte si nějaký vánoční tvar. Já jsem zvolila stromeček, který jsem si nabarvila červenou akrylovou barvu. Pak jsem si z obyčejných eurodesek vystřihla tvar odpovídající mému - trojúhelník. Dovnitř jsem nasypala drobné flitry či hvězdičky. A zatavila jsem vše pomocí tavičky. Ozdobné chrastítko jsem vlepila pod stromeček a nazdobila stránku. 

(text Staromák je natištěný pomocí razítek abecedy Sweet Dixie)

   

Fotky do vánočních tvarů 

  • Vánoční motivy můžete skvěle využít pro fotky. Fotku stačí vložit pod daný tvar a nazdobit. Já jsem si opět výřez stromečku natřela akrylovou barvou. K výřezům můžete použít Big Shot nebo si vzít k ruce skalpelový nožík a ručně si tvar vyříznout. 

   

  • Tvary ale můžete také využít jako hlavní motiv celé stránky. 

(chipboardy advetní čísel Nemravka tam prostě musí být, já používám rovnou dvě balení) laughing

Více fotek na stránce

  • Jak vměstnat více fotek na jednu stránku? Snadno. Vyrobte si koláže na velikost fotky 10 x 15 cm a nechte si je vyvolat. Poté fotky rozstříhejte a např. podlepte kouskem barevného papíru. Já běžně používám na vrstvení jednobarevné fotokartony či tonkartony. 

  • Nebo si rovnou vytvořte koláž, kterou nijak nestříhejte, pouze ji nalepce a dozdobte. Já jsem si vytvořila čtvercovou koláž na rozměr fotky 10 x 15 cm, vyvolala a jen ostříhla okolí. TIP: pěkně vypadají také různé tvary, které v půlce rozstříhnete a použijete přes stránky. 

Jiné tvary stránek

  • Vyrobte mezi stránkami také menší "mezi-stránky". Třeba půlkolečka. Stačí obkreslit nějaký kulatý motiv nebo vám pomůže kružítko. Já jsem si ho ještě "ozdobila" pomocí vyřezávací šablony hvězdiček na Big Shotu

   

Kapsa jako stránka

  • Složte si stránku do jednoduchého tvaru kapsy. Stačí použít A4 či scrapbookový papír a vyříznout ho do dvojté délky vašeho alba. Uprostřed ho stačí zrýhovat např. pomocí rýhovací pomůcky (rybí kost). A na jedné straně sestřihnout do tvaru kapsy. 

   

  • Abych kapsu nemusela lepit, tak jsem si strany sešila na šicím stroji. Nicméně stačí také jen pár kapek Glossy Accents lepidla po obvodu kapsy. A pak jen nazdobit. Já jsem si červeným inkoustem natiskala malé vločky z vánoční sady ikonek, přidala jsem washi pásku a ozdobné dekorace z kolekce Perfect Winter od EchoParku. A kapsa je připravená na vkládání fotek či různých vstupenek apod. 

   

Přejeme krásný advetní čas!

Kačka Pupi

PS: A nezapomeňte se nám pochlubit svými projekty do naší zákaznické galeriewinkVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.