Vánoční scrapbookové tipy 2017 - II.

Já se těššším na Ježíška!!! A co vy? laughing A stále si to čekání zkracuji adventním albem. Proto přinášíme zase pár tipů pro výrobu a zdobení stránek.

V celém albu používám oboustranné zimní a vánoční scrapbookové papíry Echo Park a Pinkfresh Studio

Zapojte do výroby alba také tavičku Photo Sleeve Fuse

  • Vyřízněte nebo vystřihněte si nějaký vánoční tvar. Já jsem zvolila stromeček, který jsem si nabarvila červenou akrylovou barvou Daler Rowney Simply. Pak jsem si z obyčejných eurodesek vystřihla tvar odpovídající mému - trojúhelník. Dovnitř jsem nasypala drobné flitry či hvězdičky. A zatavila jsem vše pomocí tavičky. Ozdobné chrastítko jsem vlepila pod stromeček a nazdobila stránku. 

(text Staromák je natištěný pomocí razítek abecedy Sweet Dixie)

   

Fotky do vánočních tvarů 

  • Vánoční motivy můžete skvěle využít pro fotky. Fotku stačí vložit pod daný tvar a nazdobit. Já jsem si opět výřez stromečku natřela akrylovou barvou. K výřezům můžete použít Big Shot nebo si vzít k ruce skalpelový nožík a ručně si tvar vyříznout. 

   

  • Tvary ale můžete také využít jako hlavní motiv celé stránky. 

(chipboardy advetní čísel Nemravka tam prostě musí být, já používám rovnou dvě balení) laughing

Více fotek na stránce

  • Jak vměstnat více fotek na jednu stránku? Snadno. Vyrobte si koláže na velikost fotky 10 x 15 cm a nechte si je vyvolat. Poté fotky rozstříhejte a např. podlepte kouskem barevného papíru. Já běžně používám na vrstvení jednobarevné fotokartony či tonkartony. 

  • Nebo si rovnou vytvořte koláž, kterou nijak nestříhejte, pouze ji nalepce a dozdobte. Já jsem si vytvořila čtvercovou koláž na rozměr fotky 10 x 15 cm, vyvolala a jen ostříhla okolí. TIP: pěkně vypadají také různé tvary, které v půlce rozstříhnete a použijete přes stránky. 

Jiné tvary stránek

   

Kapsa jako stránka

  • Složte si stránku do jednoduchého tvaru kapsy. Stačí použít A4 či scrapbookový papír a vyříznout ho do dvojté délky vašeho alba. Uprostřed ho stačí zrýhovat např. pomocí rýhovací pomůcky (rybí kost). A na jedné straně sestřihnout do tvaru kapsy. 

   

  • Abych kapsu nemusela lepit, tak jsem si strany sešila na šicím stroji. Nicméně stačí také jen pár kapek Glossy Accents lepidla po obvodu kapsy. A pak jen nazdobit. Já jsem si červeným inkoustem natiskala malé vločky z vánoční sady ikonek, přidala jsem washi pásku a ozdobné dekorace z kolekce Perfect Winter od EchoParku. A kapsa je připravená na vkládání fotek či různých vstupenek apod. 

   

Přejeme krásný advetní čas!

Kačka Pupi

PS: A nezapomeňte se nám pochlubit svými projekty do naší zákaznické galeriewinkVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook