Home Decor - dřevěný rošt jako obrázek

Vítáme vás v naší nové kategorii HOME DECOR DIY Kromě nového materiálu a pomůcek vám budeme přinášet také mnoho rad a tipů v podobě článků pro výrobu domácích dekorací. Materiál najdete vždy zde (postupně budeme přidávat různé druhy materiálů a pomůcek). 

Já si totiž ráda (kromě vytváření alb a deníků) zdobím svůj domov vlastnoručně vyrobenými dekoracemi. Fotky jsou samozřejmě jejich součástí. Letos jsem se pustila do renovace naší schodišťové chodby v duchu Home Decor. 

K výrobě jedné krásné dekorace mi poslouží dekorační dřevěný rošt. Deska je v přírodní barvě dřeva (ale dá se dále dekórovat). Součástí desky jsou také 2 závěsné háčky, které si na desku můžete či nemusíte přiťuknout kladívkem z druhé strany. 

Vyrobte si s námi originální obrázek na zeď...

  • Desku můžete nechat v přírodní dřevěné barvě nebo si ji můžete přetřít jakoukoliv akrylovou barvou. Já jsem zvolila jako základ bílou akrylku Pebeo. Lehce jsem přetřela plochu desky širokým štětcem. Na některých místech jsem nechala prosvítat původní dřevěnou barvu.

   

  • Pak jsem si k ruce vzala hnědou akrylku, kterou jsem si hodně "naředila" bílou akrylou. Malý štětec jsem namáčela v trošce namíchané barvy a lehce patinovala okraje jednotlivých lišt desky. 

   

  • Akrylky schnou rychle, takže nemusíte dlouho čekat, než se pustíte do dalšího zdobení. 

  • Na desku jsem si připravila 3 pásy černobílých fotek. Vytvořila jsem si je z fotky 10 x 15 jako koláž v Picasa. Fotografie jsem si rozmístila na spodní tři lišty cik-cak.

  • Volná místa jsem si nadekórovala srdíčky z šablony Home Decor I. Jen jsem lehce "naťupkala" akrylku přes šablonu.

    

  • Fotografie jsem pověsila dřevěnými kolíčky na provázek. Provázek jsem omotala kolem dokola a vzadu zavázala jen na uzlík.

   

  • Obrázek je hotový, stačí ho jen pověsit na zeď. Můžete ho pověsit na dva háčky, které jsou součástí desky. Nebo přes háčky protáhnout provázek a vytvořit si závěsné oko. 

   

Prima zdobení vašich domovů.

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook