Home Decor - Foto rámeček na zeď

Vyrobte si originální foto obrázky na zeď! A jak na to? Je to velmi jednoduché a variant je nepřeberné množství. V našich článcích v nové sekci HOME DECOR budeme postupně přidávat mnoho zajímavých návodů a rad. 

Zde je náš další tip...

 • Základ našeho obrázku tvoří dřevěný rámeček o velikosti 20 x 35 cm, který má pevná záda. Tudíž ho nelze rozebírat.

 • Tento rámeček má jednu velkou výhodu. Lze ho využít po obou stranách. Přední stranu s rámečkem nebo zadní hladkou stranu. Variantu zadní strany v Mixed Media najdete v tomto článku
 • Můj rámeček bude obsahovat 4 fotografie, které jsem si předem připravila na velikost cca 6,5 x 9,5 cm. Na rozměr jedné fotografie 10 x 15 cm jsem si vyvolala 2 fotky. Jak na koláže a úpravy fotek mrkněte do tohoto článku

 • Fotografie si nejprve poskládám do správného pořadí.
  • Jednou variantou je, že si fotografie můžete vlepit přímo na plochu rámečku. Můžete je podlepit také nějakém papírem (scrapbookový se určitě hodí). 
  • Já si je však pověsím na šňůrky...jako prádlo... Připevním si dekorační šňůrku či jutu na strany rámečku. K jejich připevnění můžete využít napínáčky, šňůrku obtočit kolem dokola rámečku či pomocí silikonového lepidla. Jak bude obrázek vypadat, si můžete předem vyzkoušet třeba pomocí washi pásky

 • Některé šňůrky přilepím silikonovým lepidlem a zatížím chipboardy srdíček. Jiné připevním připínáčkem (na konci šňůrky udělám uzlík a ten připevním). 

   

 • Kdyby se vám nelíbil povrch připínáčku (já je mám s motivem kytičky), můžete je třeba přelepit washi páskou

 • Důležité je nechat lepidlo dobře zaschnout. Fotky nakonec pověsím na šňůrky pomocí dekoračních kolíčků
 • Povrch rámečku si samozřejmě můžete přetřít libovolnou akrylovou barvou...bílou, šedou, stříbrnou, zlatou...nebo vytvořit patinu (to si povíme zase někdy příště). Já jsem si ho nechala v původní barvě dřeva a nazdobila jsem ho chipboardy

   

 • Abych si rámeček snadno pověsila na zeď, z druhé strany jsem si přiklepla natloukací háček. Párkrát ťuknout kladívkem a je hotovo. 

 • Rámeček si můžete opřít jako dekoraci či pověsit na zeď. 

   

Originální obrázky budou také naším dalším tématem. Proto nás nepřestávejte sledovat. 

Krásný zimní lednový čas!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook