vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Menu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Home Decor - květinový věnec

Vyrobte si s námi jarně - letní věnec na své dveře. Věneček se hodí na venkovní i vnitřní dveře. Nebo vám prostě jen zkrášlí pracovní koutek. wink

  • Kovový kruh určený pro výrobu lapače snů a jiných dekorací vám poslouží jako základ. Můžete ho nechat v původní barvě či ho přetřít na jiný odstín pomocí akrylové barvy. Já jsem ho celý omotala stužkou. Pěkně vypadá také jutový provázek. Na konci jsem si přímo z té samé stužky připevnila očko, za které bude věneček viset. 

   

  • Jelikož to bude květinový věnec, musíte si vyrobit různé velikosti a odstíny květin. Vyrábět se dají z foamiranu, papíru, filcu či látky. Já jsem použila nejvíce foamiran a některé kytičky jsou vyrobené i z filcu. 
  • Jestli máte doma Big Shot a květinové šablony, základ kytiček pro vás bude hračka. Jestli ho nemáte, tak si budete muset kytičky ručně vystříhat (takže nejvyšší čas uvažovat o koupi Big Shotu laughing). Růžičky můžete vyrobit ze stočeného hadíka. Stačí ke konci přidat lepidlo z tavné pistole (či silikonové lepidlo). Nebo použít Bigz šablonu s motivem růžiček nebo další květinové šablony.    

   

  • Moc pěknou střapatou kytičku vyrobíte, když si přeložíte úzký proužek foamiranu a nastříháte ho viz. obrázek. Poté stačí kytičku stočit a na konci přilepit. Přidejte lístečky a bude prostě parádní. 

   

  • Vyrobte si různé velikosti květin a nezapomeňte také na lístky. Mě opět pomohl mazlik Big Shot.

  • Aby vše dobře na kruhovém základu drželo. Přilepila jsem si ještě na část věnce půlkruh z foamiranu. Poté stáčí všechna kvítka a lístky dobře přilepit. Můžete přizdobit i jinými dekoracemi jako např. peříčky, knoflíčky apod.

   

   

  • A teď šup s ním na dveře. 

Krásné jarní dny!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.