Nápisy v Project Life

Nápisy, texty, vzkazy... to vše hraje velkou roli téměř při všech scrapbookových projektech. A hlavně v Project Life a v denících...

Texty a nápisy si můžete vymýšlet dle své vlastní fantazie. Lze používat svůj vlastní rukopis (když ho máte fešný a líbí se vám...), samolepky abecedy z různých kolekcí (malé, velké, tenké, silné...), vyřezat si je na mašince Big Shot a příslušných písmenkových šablonkách apod. 

Jedním z největších pomocníků pro psaní nápisů jsou razítka abecedy. Vybírat můžete opět z "tisíců" fontů a designů...

Takovou jednou mou oblíbenou je sada dřevěných razítek od Hero Arts nazvaná Informal Letters. Kromě toho, že báječně vypadá, tak ji lze také vybarvovat...

Pár tipů pro vaše letní tvoření...

V mém loňském Project Life zdobí tato písmenka mnoho kartiček. Stačí jen natisknout (doporučuji černý Archival, StazOn), vystřihnout jednotlivá písmenka a nalepit (patina jim též sluší...).

   

   

Na posledním dýchánku jsem ji též vytáhla. Doháněla jsem ještě letošní Velikonoce...

   

Kromě deníků a Project Life ji můžete použít také do albíček, na scrapbookové stránky či na přáníčka. 

   

   

A když si k ruce vezmete water brush štěteček a třeba Distress inkousty, můžete je vybarvit akvarelovou technikou. Stačí jen přes písmenka sem tam nanést trochu barvy...

   

No není božská...? 

Krásné pohodové přicházející letní dny!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook