Tipy a triky pro Project Life a deníky - 3.část

Jsme tu opět s pár tipy a triky pro tvorbu vašich - našich deníků a Project Life. Loňský školní rok jsem dělala náš Project Life tématicky, tedy tak, jak se naskytla nějaká akce, výlet apod. I když mám pocit, že stránek mám více, než když jsem ho dělala týdně... 

A zde je pár tipů, které by se vám mohly hodit...

Vyzkoušeli jste už naše nemravkovské papírové výřezy? Jestli ne, tak to určitě musíte. Skvěle se hodí právě do PL, ale i do alb. Snadno se vyloupnou z archu a k pro jejich lepení je nejvhodnější Glossy Accents lepidlo. Můžete je i lehce ohnout a kopírovat např. nějakou linii. 

   

   

Pro ozdobení fotek se také skvěle hodí transparentní samolepky. Stačí lípnout na fotku a efektní detail je tu...

   

Při tvorbě deníků nezapomínejte ani na "mazlíka Big Shotíka".  Vyřezávací šablonky vám pomůžou se zdobením. Skvěle vypadá např. vyřezávací šablonka LOVE či čtverečky jako rámečky. V sadách od Technique Tuesday jsou prima nápisy, které se hodí všude. Jako detail vřele doporučuji vyzkoušet transparentní papíry

   

   

   

A na závěr...vystřihněte z fotky jen nějaký detail, který použijte na kartičku (jako já hlídací budku...). Nebo si své mini fotky připevněte na kartičku jen sešívačkou. 

   

Project Life je prostě tak variabilní, že se člověk při jeho tvorbě může doslova vyblbnout...

Tak směle do toho. Já se budu nyní pouštět do 3.Project Life alba v pořadí neb nám začala třetí třída. 

Krásný začátek školního roku! 

Kačka PupiVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook