vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Project Life Nemravka kartičky

Huráááá...huráááá...huráááá...můžeme si konečně "zavejskat" (češtináři prominou) ...naše vlastní Project Life kartičky jsou tu! A jaké že jsou? Barevnéééé a oboustrannééé!!!! Ideální pro každodenní tvorbu do našich - vašich (nejen) letních deníků a albíček. A jejich název zní "Krásný den"...jak výstižné! 

Vybírat můžete ze dvou sad. Z klasické sady určené pro každodenní oboustrannou tvorbu a ze sady určené pro Waterfall efekt, též oboustranné. 

Jakmile se nám dostaly do rukou z tiskárny, hned jsme je museli použít do našich projektů. Jsme z nich opravdu nadšené a náležitě pyšné. Proto bychom vám rády předvedly, co s nimi vlastně lze...

Waterfall sada

Waterfall sada je sada oboustranných kartiček, která je určená zejména pro tuto techniku. Kartičky mají z každé strany různý motiv a text. Využít se dají různě:

do mini alba či Selfie alba

  • Stačí si vybrat motiv, na který si přilepíte fotku a nějaké dekorace. A stránka do alba je hotová během chvíle. Když kartičku otočíte (nahoru), uvidíte druhý motiv kartičky, který můžete nechat jen tak, nebo opět doplnit fotkou či textem. 

   

  • Můžete si vybrat z kartiček na výšku či na šířku, malých či velkých. Nakonec stačí proděravět a přidat do alba. Návod na Selfie album najdete zde

   

  • Malá ukázka různých stran kartiček...

   

   

do deníku (jako příprava pro letní tvoření)

  • Na každé léto si předem připravuji letní deník. Kromě základních stránek v něm nesmí chybět ani různé kartičky, kapsičky apod. A naše kartičky pro Waterfall jsou ideální pro doladění deníku. Stačí si je na sebe poskládat a přilepit jejich vrchní část washi páskou. Já jsem použila letní sluníčkovou.

   

  • A v létě můžu jen doplnit text a fotky. 

   

Dalším efektem je klasický Waterfall efekt do Project Life. Jak na něj pomocí tavičky Photo Sleeve Fuse najdete v našem článku zde. Pro tuto techniku můžete použít také kapsičky určené přímo pro Waterfall nebo Photo Flips samolepící kapsičky. 

Oboustranné kartičky mají výhodu, že můžete využít obě jejich strany. Ale občas se prostě ta druhá strana nehodí do tématu další stránky. Takže vlastně nevadí, když druhá strana nesedí. Tzn. že i tyto kartičky Waterfall můžete využít pro každodenní tvorbu svých Project Life deníků. 

Já navíc ráda používám kartičky na výšku do kapes na šířku. Líbí se mi efekt písma bokem.  

kartičky se dají kombinovat také s našimi nemravkovskými razítky (HIP HIP HURÁ)

   

   

Základní sada oboustranných kartiček

Základní sada je sada oboustranných kartiček, která je určená pro každodenní práci v Project Life denících. Kartičky mají z každé strany různý motiv a text. Stačí je zastrkat do kapes, doladit detaily, journalingem a je to! Jejich motivy a texty jsou opravdu neutrální a vhodné pro každodenní použití, takže se dají snadno využít obě strany. 

   

   

   

Podívejte se také, jak je použila ve svém deníku naše Míša Nemravka. No nejsou parádní? 

Užívejte barevného léta spolu s námi!

Krásný den!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.