Project Life Nemravka kartičky

Huráááá...huráááá...huráááá...můžeme si konečně "zavejskat" (češtináři prominou) ...naše vlastní Project Life kartičky jsou tu! A jaké že jsou? Barevnéééé a oboustrannééé!!!! Ideální pro každodenní tvorbu do našich - vašich (nejen) letních deníků a albíček. A jejich název zní "Krásný den"...jak výstižné! 

Vybírat můžete ze dvou sad. Z klasické sady určené pro každodenní oboustrannou tvorbu a ze sady určené pro Waterfall efekt, též oboustranné. 

Jakmile se nám dostaly do rukou z tiskárny, hned jsme je museli použít do našich projektů. Jsme z nich opravdu nadšené a náležitě pyšné. Proto bychom vám rády předvedly, co s nimi vlastně lze...

Waterfall sada

Waterfall sada je sada oboustranných kartiček, která je určená zejména pro tuto techniku. Kartičky mají z každé strany různý motiv a text. Využít se dají různě:

do mini alba či Selfie alba

  • Stačí si vybrat motiv, na který si přilepíte fotku a nějaké dekorace. A stránka do alba je hotová během chvíle. Když kartičku otočíte (nahoru), uvidíte druhý motiv kartičky, který můžete nechat jen tak, nebo opět doplnit fotkou či textem. 

   

  • Můžete si vybrat z kartiček na výšku či na šířku, malých či velkých. Nakonec stačí proděravět a přidat do alba. Návod na Selfie album najdete zde

   

  • Malá ukázka různých stran kartiček...

   

   

do deníku (jako příprava pro letní tvoření)

  • Na každé léto si předem připravuji letní deník. Kromě základních stránek v něm nesmí chybět ani různé kartičky, kapsičky apod. A naše kartičky pro Waterfall jsou ideální pro doladění deníku. Stačí si je na sebe poskládat a přilepit jejich vrchní část washi páskou. Já jsem použila letní sluníčkovou.

   

  • A v létě můžu jen doplnit text a fotky. 

   

Dalším efektem je klasický Waterfall efekt do Project Life. Jak na něj pomocí tavičky Photo Sleeve Fuse najdete v našem článku zde. Pro tuto techniku můžete použít také kapsičky určené přímo pro Waterfall nebo Photo Flips samolepící kapsičky. 

Oboustranné kartičky mají výhodu, že můžete využít obě jejich strany. Ale občas se prostě ta druhá strana nehodí do tématu další stránky. Takže vlastně nevadí, když druhá strana nesedí. Tzn. že i tyto kartičky Waterfall můžete využít pro každodenní tvorbu svých Project Life deníků. 

Já navíc ráda používám kartičky na výšku do kapes na šířku. Líbí se mi efekt písma bokem.  

kartičky se dají kombinovat také s našimi nemravkovskými razítky (HIP HIP HURÁ)

   

   

Základní sada oboustranných kartiček

Základní sada je sada oboustranných kartiček, která je určená pro každodenní práci v Project Life denících. Kartičky mají z každé strany různý motiv a text. Stačí je zastrkat do kapes, doladit detaily, journalingem a je to! Jejich motivy a texty jsou opravdu neutrální a vhodné pro každodenní použití, takže se dají snadno využít obě strany. 

   

   

   

Podívejte se také, jak je použila ve svém deníku naše Míša Nemravka. No nejsou parádní? 

Užívejte barevného léta spolu s námi!

Krásný den!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook