Plánovací diář Carpe Diem

Konec roku 2015 se nezadržitelně blíží. Bilancujeme, jaký to vlastně byl rok. Co všechno jsme stihli, kam jsme se posunuli. A hlavně začínáme plánovat ten nový. Já se přiznám, že též bilancuji a snažím se vzít si ze všech situací nějaké ponaučení a posunout se zase o krůček dál. 

Jestli jste navíc máma nebo táta, bez plánování to prostě nejde (alespoň u nás to tak je). A co si tak to naše - vaše plánování a bilancování zpříjemnit originálním plánovacím diářem od Simple Stories z kolekce Carpe Diem. 

   

Já už svého mazlika mám a těším se, jak si s ním ten další rok, rok 2016, užiji. Bude to můj soukromý diář / deník, do kterého bych si ráda zapisovala vše, co mě v tom roce 2016 čeká, co prožiji, co bych mohla a chtěla dělat. Díky jeho krásnému designu to půjde samo.  Kromě svých zápisků si do něj budu vkládat třeba i fotografie, které mě během toho roku budou dělat radost. 

Obal diáře má rozměry 23,5 x  20,5 cm. Jinak je diář ve velikost A5. Vy můžete samozřejmě vybírat z různých barev. Je originálně zabalený v krabici v černo- bílém puntíkatém designu s průhledným víkem. Krásný dárek od Ježíška, nemyslíte? 

   

Na straně je zapínání na patentku s ozdobným detailem na řetízku. Vnitřní plocha je opět v designu černo-bílých puntíků a v barvě diáře. 

   

Na levé straně jsou přihrádky na zastrkávání různých nezbytností třeba např. vizitek, fotek apod. Různé dokumenty můžete zasouvat také do kapsy pod tím. 

   

Diář má kroužkovou otevírací vazbu (6 dírek - tři a tři). První stránku diáře tvoří průhledná ozdobná fólie. Další stránky zdobí designové prvky, které si můžete rozstříhat a průběhu plánování vlepovat. 

   

Na dvou stránku celého roku můžete zase vypsat své plány. Diář obsahuje několik linkovaných stránek pro různé vaše zápisky. Jednotlivé měsíce jsou rozdělené designovými stránkami. Plánovací listy jsou bez čísel, tudíž je diář vhodný pro jakýkoliv rok. 

   

Diář je rozdělen do 12 měsíců, jejichž záložky najdete na boční straně. Každý měsíc je rozdělen na jednotlivé dny bez čísel, ty si tam můžete napsat, narazítkovat či použít samolepky z kolekce Carpe Diem. 

   

   

Každý měsíc má svůj originální první list. Celý diář se nese v duchu veselých barev. Prostě, aby vám to vaše plánování šlo pěkně od ruky. 

   

Na konci diáře najdete opět stránku s designovými obrázkami a sadu linkovaných papírů, které si můžete zakládat do jednotlivých měsíců. 

   

Součástí celé kolekce Carpe Diem je mnoho materiálů, které jsou s diářem kompatibilní. 

  • Plochu kolem vázacích kroužků si můžete zpestřit barevnými samolepícími kolečky
  • Měsíce si můžete rozdělit dalšími přídavnými poznámkovými rozdělovníky či barevnými rozdělovníky
  • Své poznámky si můžete psát na malé štítky, které si založíte do diář spolu s rozdělovníkem. 
  • Své propietky si můžete zakládat do plastové zapínací kapsy. Vše budete mít v diáři po ruce. 
  • Diář si můžete vyzdobit dalšími obrázkovými samolepkami, textovými samolepkami, ozdobnými klipy apod. Vše najdete v sekci "Diáře". 
  • Fotky lze snadno vlepit do náhradních kapsiček, které mají samolepící proužek tzv. Photo Flips.  
  • Do diáře se vám určitě hodí také mnoho materiálů pro deníky Project Life.

Tak co, jdete do toho? Naplánujte si svůj rok 2016. Více o plánování v dalším článku zde

Novou kolekci diářů najdete zde. 

Pohodový advent všem!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook