Project life a šablony The Crafters Workshop

Další z našich tipů a triků pro Project life......aneb jak snadno si vyrobit kartičku pomocí šablonek The Crafter´s Workshop.

1. Z bílého tonkartonu (či fotokartonu) jsem si vyřízla na Big shotu kartičku. Jako vyřezávací šablonu jsem použila šablonku Technique Tuesday Story Card. Nanášecí houbičkou na inkousty a červeným Distress inkoustovým polštářkem (Barn Door) jsem přetřela motiv šablonky. Aby se vám šablonka neposunula během přetírání, můžete ji přilepit přesunutelným lepidlem v rolleru.

   

2. Takto připravenou kartičku jsem si doladila razítky. Panáčka a panenku jsem použila ze sady razítek Teresa Collins Family Stories a šipku ze sady Simple Stories Journaling. Kartička je téměř hotová.

   

3. Nakonec ještě pár malých detailů v podobě dřevěného chipboardu foťáček a červené enamelové tečky Far & Away.

   

Zbývá jen zasunout do kapsičky v mém Project life deníku...

Vaše vlastní Project life kartičky můžou mít také velmi netradiční vzhled. Já jsem si jednu takovou "upatlala" pomocí techniky Mixed média. Na kartičce byla použita tato razítka - Good Time od Technique Tuesday, kruhy a kružnice od Aladine a veselé bordurky

Nebo kartička vytvořená pomocí razítka srdíčka ze sady Simple Stories Journaling, Distress Stain barviček, vodního štětce Water Detailer Brush a výřezu srdíčka ze sady Big Shot Starter Kit.

Kreativitě se prostě meze nekladou...

Pěkné tvoření!!!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook