Výroba vlastní kartičky - kapsičky a okénka

Opět jsme tu s několika tipy na výrobu vlastních kartiček. Tentokrát budou na téma kapsiček a okének...

Project life je tvorba úžasných deníků, kde můžete zachytit běžný život nejen pomocí fotografií, ale také vlastních textů a jiných vychytávek. A není nad to, když si některé kartičky člověk vyrobí sám...

  • K výrobě kapsičky se perfektně hodí Vellum papíry. Stačí je ustřihnout na velikost kartičky a přišít na šicím stroji. Kapsičku např. pro nějakou visačku či účtenku za nákup máte hotovou raz...dva... Já jsem použila kartičku ze sady Cats od Simple Stories neb u nás doma teď frčí kočičí život...

   

  • Okénka do kartiček si vyrobíte také snadno a rychle. Pro majitele mašinky Big Shot to bude hračka. Já jsem si jako motiv okénka vybrala srdíčko na šablonce Bigz. U těchto šablonek je výroba okénka složitější, protože motivy jsou blízko u sebe. Když použijete vyřezávací kovové šablonky, bude to jednodušší. Pak stačí jen přiložit šablonku na kartičku a zatočit kličkou. Jestli nevlastníte Big Shot mašinku, nevadí. Použijte nějakou šablonu a motiv si obkreslete, vyřízněte či vystřihněte (a nebo napište Ježíškovi...)

   

  • Okénko můžete ozdobit razítky, doodlingem, vlastním textem apod. Nemusí však sloužit pouze pro fotografie. Můžete si tak oživit textovou kartičku a napsat tam vlastní text. Kartička s fotkou pochází ze sady Kiwi od Becky Higgins a textová kartička ze sady Real Live Story Cards od Technique Tuesday. 

   

  • Jinou kapsičku si vyrobíte ze dvou kartiček. Na jedné si pomocí raznice kolečka vyrobíte průhmat. 

   

  • Nový školní rok v našem PL jsem začala vyrábět v jiném stylu a také jsem začala kulatit rohy. K tomu mi skvěle slouží rohová raznice na kulaté rohy

  • Kapsičku můžete doladit nějakým textem. Já jsem použila text ze sady razítek Good Time od Technique Tuesday. Text nemusíte vždy jen lepit. Přišijte ho jen sešívačkou tzv. koněm...

   

  • Pak stačí jen zašoupnout vstupenku a doplnit datum (třeba pomocí datumovky)...

Project life je opravdu zábavný a já si u něj vždy pěkně zarelaxuji...

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook