Adirondack inkoustový polštářek

Jakmile jednou „přičichnete“ k inkoustovému polštářku a vyzkoušíte si, co s ním jde za různá „kouzla“, nebudete chtít už přestat.
Ve světě Scrapbookingu jsou inkousty nepostradatelným pomocníkem. Jejich základní rozdělení a informace o jejich použití naleznete v článcích Inkousty a jejich použití ve světě Scrapbookingu a Pomocníci vhodní pro práci s inkousty.

Jedním z celé škály, kterou na trhu najdete, je Adirondack inkoustový polštářek od spol. Ranger.

Adirondack pěnové polštářky jsou napuštěné pigmentovými inkousty, které jsou vhodné jak pro práci s papírem, tak např. pro smršťovací fólie, sklo, kovy, pergamen apod. Na klasickém matném papíře usychají na vzduchu, ale při použití na lesklý papír, kov, sklo, fólie apod. je nutné použití horkovzdušné pistole pro urychlení jejich schnutí.
Adirondack inkoustové polštářky neobsahují kyselinu a proto jsou vhodné pro práci s fotografiemi.
Tyto inkoustové polštářky schnou pomaleji. Snadno je využijete při embossingu, kde je zapotřebí delší doba schnutí.

Adirondack polštářky jsou baleny v ochranné fólii pro zamezení samovolného otevření polštářku. Samotný polštářek je uvnitř chráněn plastovým víčkem proti vysychání. Proto než si krabičku s polštářkem zavřete, vždy si zkontrolujte, že jste ho přikryli nejprve plastovým víčkem. Prodloužíte si tak jeho životnost.

   

Adirondack inkoustové polštářky mají krásné syté barvičky. Nejsou však křiklavé. Jejich hustá konzistence Vám umožní použití jak s výraznou sytou barvou, tak s jemnou decentní barvičkou. Záleží na síle namáčení razítka v podušce.

Razítko po použití s tímto inkoustem stačí omýt pod tekoucí vodou nebo otřít vlhkým dětským ubrouskem. Jestliže Vám barva zaschla a nejde smýt, použijte čistič na razítka.

Adirondack polštářky se dají krásně kombinovat s jinými inkousty a barvami jako např. Distress ink, Color Wash, Archival či embossovacími pudry a prášky.

Práci s různými druhy inkoustových polštářků si můžete vyzkoušet na jednom z našich kurzů. Stačí sledovat tuto sekci.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně inkoustových polštářků z naší nabídky, nás můžete kontaktovat na scrapbooking@nemravka.cz. Rády Vám na vše odpovíme a poradíme.

Ukázky s Adirondack inkoustovými polštářky, najdete tady: 

http://www.youtube.com/watch?v=rZBCUxRf4No

http://www.youtube.com/watch?v=IOqABHFvaQY

Tak pěkné tvoření s inkousty!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook