vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Milujeme Lavinii

Jestli jste už objevili pohádková razítka od Lavinie, tak jste se do nich museli zamilovat, tak jako my.  S jejich kouzelnými motivy se dají vyrobit neuvěřitelně tajemné a krásné projekty. 

Zde malá ukázka od nás...

  • Šablona kolečka mi pomohla vytvořit měsíc / slunce. Přilepila jsem si ji pomocí rolleru (přesunutelného) na místo, kam jsem nechtěla, aby se mi dostal inkoust. 

  • Krouživými pohyby jsem nanesla nejprve modrý Distress Tumbled Glass. Nanášet začínejte vždy od kraje ke středu, abyste si neudělali na projektu nepěkné čmouhy, které pak už nejdou rozetřít. 

   

  • Jako druhý jsem nanesla fialový Dusty Concord. Nejprve do spodní části a poté také kolem celého obrázku. Nebojte se prolínat jednotlivé barvy mezi sebou. A odstranila jsem masku kolečka. 

   

  • A nyní přijdou na řadu Lavinie razítka. Silikonová razítka mají tu výhodu, že jim můžete lehce upravit tvar. Já jsem si houbičky Spotty Toadtools nahnula na stranu a narazítkovala jsem je proti sobě. Doporučuji používat černý Archival či StazOn

   

  • Přidala jsem razítko textu Zen Angelic Words a po stranách Zen Plant. Motivy nemusí zasahovat do obrázku celé. Efektně vypadá, když je razítkujete přes hranu jen částečně (stačí obrázek podložit nějakým obyčejným papírem). 

   

  • Další efekt vytvoříte pomocí water brush štětečku. Jak víme, Distress inkousty jsou na bázi vody a díky tomu s nimi lze doslova čarovat. Já jsem si otiskla fialový inkoust na podložku a namáčela do něj štěteček. Lehce jsem vybavila hlavičky houbiček. Můžete si též pohrát se stínováním.

   

  • Jeden motiv razítka můžete natisknout černě nebo stejnou barvou inkoustu, kterým jste vytvořili pozadí (razítko Mini Stars).

   

  • Na spodní část obrázku jsem použila mini nanášecí houbičku ve tvaru puntíku. Namočila jsem ji do inkoustového polštářku a otiskla (i vícekrát pro stínovaný efekt). 

  • Když si nejste při tvorbě jistí, zkuste si to na kousek papíru vedle. Uvidíte, že i ze zkušebního kousku vznikne krásný projekt. 

  • Nechte se unést pohádkovými razítky a prostě si jen tak tvořte.

   

   

Originální obrázky od Lavinie doslova berou dech. Můžete si také prohlédnout projekty ostatních, kteří se do nich zamilovali. Krásnou inspiraci najdete třeba zde.

Tato razítka dokonce volají po různém maskování a vytváření krajinek, kopečků, luk, lesů apod. 

Pohádkové tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.