Inkoustový polštářek StazOn

Pokračujeme v řade našich článků o inkoustech, tentokráte na téma inkousty StazOn od Tsukineko. StazOn bezesporu patří mezi kvalitní inkousty.

Jedná se o inkousty na bázi rozpouštědel. StazOn inkoustové polštářky jsou vhodné pro úpravu neporézních a poloporézních povrchů jako např. polymerové hmoty, papír, karton, kov, plast, hliníkové fólie, keramika, kůže a některé druhy skla. Jsou to rychleschnoucí, pernamentní a voděodolné inkousty. Jsou vhodné také pro práci s fotografiemi. Po zaschnutí se nerozmazávají. 

StazOn inkoustové polštářky jsou uvnitř opatřené plastovým krytem, který prodlužuje jejich životnot. V případě potřeby obnovy inkoustové barvy na polštářku stačí použít stejnou barvu inkoustu v lahvičce. Po každé práci s inkousty doporučujeme vždy inkoustové polštářky zavírat. Razítka po použití se StazOn inkoustem stačí otřít vlhkým dětským ubrouskem či umýt pod tekoucí vodou. Můžete také využít čističe razítek. Polštářky se dají dobře stohovat a na boční stranu lze nalepit přiložený štítek s popiskem barvy. 

Při Scrapbookingu se dají StazOn inkousty snadno kombinovat s Distress inkousty, Adirondack inkoustovými polštřáky, Archival inkousty, barvičkami Color Wash či embossovacími pudry a prášky

   

Inkousty StazOn můžete používat také na polymerové hmoty. Tady je malá ukázka, jaké krásné šperky vám StazOn pomůže vytvořit :-)....

     

     

Všeobecné informace o různých typech a druzích inkoustů naleznete v článcích - Inkousty a jejich využití ve světě Scrapbookingu a Pomocníci vhodní pro práci s inkousty. Práci s inkousty si můžete vyzkoušet na některém z našich kurzů

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na scrapbooking@nemravka.cz. Rády vám na vše odpovíme a poradíme. 

Ukázku práce se StazOn inkousty můžete zkouknout zde: 

http://www.youtube.com/watch?v=UEXL_N1YNysVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook