Inkoustový polštářek StazOn

Pokračujeme v řade našich článků o inkoustech, tentokráte na téma inkousty StazOn od Tsukineko. StazOn bezesporu patří mezi kvalitní inkousty.

Jedná se o inkousty na bázi rozpouštědel. StazOn inkoustové polštářky jsou vhodné pro úpravu neporézních a poloporézních povrchů jako např. polymerové hmoty, papír, karton, kov, plast, hliníkové fólie, keramika, kůže a některé druhy skla. Jsou to rychleschnoucí, pernamentní a voděodolné inkousty. Jsou vhodné také pro práci s fotografiemi. Po zaschnutí se nerozmazávají. 

StazOn inkoustové polštářky jsou uvnitř opatřené plastovým krytem, který prodlužuje jejich životnot. V případě potřeby obnovy inkoustové barvy na polštářku stačí použít stejnou barvu inkoustu v lahvičce. Po každé práci s inkousty doporučujeme vždy inkoustové polštářky zavírat. Razítka po použití se StazOn inkoustem stačí otřít vlhkým dětským ubrouskem či umýt pod tekoucí vodou. Můžete také využít čističe razítek. Polštářky se dají dobře stohovat a na boční stranu lze nalepit přiložený štítek s popiskem barvy. 

Při Scrapbookingu se dají StazOn inkousty snadno kombinovat s Distress inkousty, Adirondack inkoustovými polštřáky, Archival inkousty, barvičkami Color Wash či embossovacími pudry a prášky

   

Inkousty StazOn můžete používat také na polymerové hmoty. Tady je malá ukázka, jaké krásné šperky vám StazOn pomůže vytvořit :-)....

     

     

Všeobecné informace o různých typech a druzích inkoustů naleznete v článcích - Inkousty a jejich využití ve světě Scrapbookingu a Pomocníci vhodní pro práci s inkousty. Práci s inkousty si můžete vyzkoušet na některém z našich kurzů

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na scrapbooking@nemravka.cz. Rády vám na vše odpovíme a poradíme. 

Ukázku práce se StazOn inkousty můžete zkouknout zde: 

http://www.youtube.com/watch?v=UEXL_N1YNysVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 14.04.2018 /

Scrapbookový dýchánek u Nemravky

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky". 

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook