vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

PintArt pryskyřice

Pryskyřice se míchá v poměru 1:1. Pryskyřici je nutné důkladně zamíchat. Pokud chceme aplikovat větší vrstvy, doporučuje se nechat ji na teplém slunném místě po zamíchání, aby se stala více tekutou (cca do půl hodiny) a poté snadněji vyprchají bublinky. Poté doporučuji pryskyřici aplikovat. Výrobek či lůžko by mělo být na pečícím papíře, pokud nám trochu pryskyřice uteče, je možné výrobek posunout na jiné místo. Taktéž je možné po zaschnutí nechtěné části opilovat nebo ze spodní strany sloupnout tak aby vrchní část zůstala neporušená.

Do pryskyřice je možné přimíchat pigmenty a to jak tekuté, tak práškové. Pigment se smíchá s malým množstvím pryskyřice a pak se jím následně do pryskyřice nalité do lůžka nebo do silikonové formy kreslí, např. párátkem. Viz obrázek. Při této technice je doporučeno používat pryskyřici již ve velmi hustém stavu, tj. cca hodinu po smíchání.

Doporučení a rady:

  • Pryskyřice schne rychleji na velmi vyhřátém a slunné místě, je schopna uschnout do 4 hodin. Nedávejte ji schnout do prašného prostředí
  • Pokud chceme pracovat s pryskyřicí pomaleji-při kreslení do lůžek, doporučuji v chladnějším místě a rozmíchat si menší dávky aby mezi aplikací nezatuhly, popř.domíchat.
  • Pokud váš výrobek zaschne, lze na něj aplikovat libovolný počet vrstev, spojí se be viditelných přechodů. Neaplikujte nikdy štětcem, pouští chlupy.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.