Třpytivé akrylové barvy Silks Acrylic Glaze

Pro práci s polymerovými hmotami se skvěle hodí akrylové barvy. My jsme za vás vyzkoušeli, jestli i báječné třpytivé akrylky Silks Acrylic Glaze od Color Arte (Luminarte) lze použít pro vaše polymerové projekty.

A předem říkáme: "ANO!!!" 

Jedná se o husté akrylové barvy obsahující mica částice, které se nádherně třpytí a lámou světlo. 

Vyzkoušeli jsme, jak se s nimi pracuje s klasickými šablonkami a sítotiskovými šablonkami tzv. Silk Screen šablonkami

Pro svůj projekt jsem použila bílé Premo. Pomocí houbičky jsem nanesla barvu přes plastovou šablonku (TCW medová plástev a hvězdičky). Barva je hustá, takže nestéká a snadno se tedy nanáší.

   

Stejným způsobem jsem ji nanesla také přes Silk Screen šablonku puntíků. Zde jsem použila pro roztírání starou kreditní kartu. Díky velkému obsahu pigmentových částic jde barva hůře očistit ze šablonky. Může vám ji obarvit, nicméně to nemá žádný vliv na další použití vaší šablonky.  

   

Pak stačí už jen vykrojit různé tvary a dát upéct. Tvary můžete péct na dlaždičce či vypouklých kovových formách na pečení

Po upečení skutečná barva akrylky trochu ztmavne. Akrylové barvy lze nanášet při různých technikách na projekty též až po upečení (backfilling apod.)

Samozřejmě se hodí pro další kreativní tvoření jako např. pro scrapbooking, pro úpravu pláten, dřeva a dalších materiálů. Lze míchat s materiály vhodnými pro Mixed Média jako např. Gesso či texturovací pasty apod. 

Uvidíte, barvičky jsou skutečně nádherné!

Krásné tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook