Barevná jarní inspirace 2017 - II.

Čeká nás prodloužený sváteční víkend. Velikonoce jsou vnímány hlavně jako svátky jara. Já osobně je vnímám ještě také jako svátky barev. Všechno je krásně žluté, oranžové, zelené...prostě barevné.

Tudíž jsme tu s další várkou barevné jarní inspirace...

Šablonky

   

  • Hotový background se hodí jako podklad na scrapbookovou stránku či jako celá stránka do menších druhů alb. 

   

Spreje

  • Barevné spreje od 13 Arts můžete použít také k akvarelovým technikám. Stačí si nanést trochu barvy na paletku a s trochou vody (či bez) vytvářet např. proužky.

   

  • Můžete nakombinovat barev kolik chcete a opět se to dá použít jako podklad na stránku do alba. Nepřehlédněte též krásné puntíkaté papíry Happy Paper od Heyda. 

   

Razítka

  • Nemravka věnečky mají velký úspěch a my z toho máme velkou radost.  Kromě klasického razítkování můžete naše razítka použít také pro horký embossing

   

  • Já jsem použila bílý embossovací prášek, který krásně vynikne díky Distress inkoustovým barvám. Doporučuji nablendovat několik barev. Můžete také kombinovat Distress s Izink inkoustovými polštářky

   

  • Nemravka razítka se skvěle doplňují. K věnečku se hodí třeba bordurka kytiček. Zase se výsledný efekt dá použít jako část stránky v albu nebo jako základ pro přání.  

   

  • Kromě klasických přáníček můžete vytvořit visačky. Obyčejné puntíky si můžete vyrobit snadno např. pomocí Rolleru Bl@ck + Fine od Stabila. Razítko Nemravka kytiček a černý Archival vyrobí parádní květinový background, který stačí jen vybarvit.

   

Užijte si krásné barevné Velikonoce!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook