vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Menu

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Letní barevná inspirace 2017 - II.

Prázdniny nám bohužel končí a tím i krásné letní dny. Pevně věříme, že jste si je užili dosytosti a že jste načerpali mnoho energie na podzimní a zimní dny. 

I když už jsou dovolené za námi, tak mě stále dobíjí tvorba deníků a alb. Všechno si můžu opět oživit prostřednictvím fotek. A jak je to už u mě zvykem, tak léto a barvy patří k sobě. Proto přinášíme zase trochu té barevné letní inspirace.

Barevné texty

  • Ne vždy najdu doma tu správnou abecedu, která by se mi na stránku hodila. Proto si ráda vyrobím i vlastní. Napíšu si obyčejnou tužkou písmenka, která poté vybarvím akvarelovou technikou. Tady mi pomáhali Distress inkousty a vodní štětec. Písmenka přišité šicím strojem vypadají ještě lépe. 

   

(výřezy žlutých koleček jsem vyrobila pomocí vyřezávací šablony od Crealies, background pomocí razítek Nemravka puntíků)

   

Mořské vlnky a jiné

  • Občas jsem lenoch a než bych vytáhla Silhouetku na vyřezávání, udělám si výřezy sama. Tady jsem si jen tak vystříhala několik motivů vlnek, které jsem opět pomocí akvarelových technik vybarvila a přilepila na sebe. Spodní část jsem přišila na šicím stroji. 

  • Takto můžete vyrobit mnoho jiných detailů např. mráčky (též od ruky). Česká Nemravka razítka vše jen doladí. 

   

  • Nebo si je můžete namalovat (trocha inspirace již v předchozím článku zde). Ale tentokráte jsem si k ruce vzala Distress Crayon, kterým jsem namalovala vlnky a pomocí vodního štětečku jsem je trochu rozmyla. 

(na vrstvení jsem použila papíry ze sady Sunshiny Days od Pebbles)

   

   

  • Když je vše suché, stačí gumu sloupnout. Ale nebuďte hrrr...jako já. Doopravdy počkejte, než je vše důkladně suché, abyste si neutrhli z gumou i kus papíru pod ní. Stránku pak můžete použít do svého deníku či alba. 

   

Houby a les

  • Určitě jste kromě válení u vody strávili chvilku v lese. Jako my. A o houbové úlovky jsme tedy neměli nouzi. Tudíž houbových fotek mám požehnaně. A proto jsem musela využít naše Nemravka houbová razítka na svou stránku s mým životním úlovkem (a to houby nehledám). Houbičky jsem si natiska a vystříhala. 

   

   

(použitý SB papír AC AT Better Together Soap + Water a samolepky abeceda AC So Fun)

Cestovní sada chipboardů Nemravka

   

(papír s plameňáky najdete v sadě papírů Sunshiny Days od Pebbles)

   

TIP:

  • V tomto článku jsme představovali letní Nemravka razítka - žabky. Tady je má finální stránka s jejich použitím. Opět jsem si je trošku akvarelově vybarvila. 

Užijte si poslední prázdninový víkend! A jestli máte nějaký svůj prádzninový projekt, pošlete nám ho do naší zákaznické galerie.

Kačka Pupi  Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.