Letní barevná inspirace 2017 - II.

Prázdniny nám bohužel končí a tím i krásné letní dny. Pevně věříme, že jste si je užili dosytosti a že jste načerpali mnoho energie na podzimní a zimní dny. 

I když už jsou dovolené za námi, tak mě stále dobíjí tvorba deníků a alb. Všechno si můžu opět oživit prostřednictvím fotek. A jak je to už u mě zvykem, tak léto a barvy patří k sobě. Proto přinášíme zase trochu té barevné letní inspirace.

Barevné texty

  • Ne vždy najdu doma tu správnou abecedu, která by se mi na stránku hodila. Proto si ráda vyrobím i vlastní. Napíšu si obyčejnou tužkou písmenka, která poté vybarvím akvarelovou technikou. Tady mi pomáhali Distress inkousty a vodní štětec. Písmenka přišité šicím strojem vypadají ještě lépe. 

   

(výřezy žlutých koleček jsem vyrobila pomocí vyřezávací šablony od Crealies, background pomocí razítek Nemravka puntíků)

   

Mořské vlnky a jiné

  • Občas jsem lenoch a než bych vytáhla Silhouetku na vyřezávání, udělám si výřezy sama. Tady jsem si jen tak vystříhala několik motivů vlnek, které jsem opět pomocí akvarelových technik vybarvila a přilepila na sebe. Spodní část jsem přišila na šicím stroji. 

  • Takto můžete vyrobit mnoho jiných detailů např. mráčky (též od ruky). Česká Nemravka razítka vše jen doladí. 

   

  • Nebo si je můžete namalovat (trocha inspirace již v předchozím článku zde). Ale tentokráte jsem si k ruce vzala Distress Crayon, kterým jsem namalovala vlnky a pomocí vodního štětečku jsem je trochu rozmyla. 

(na vrstvení jsem použila papíry ze sady Sunshiny Days od Pebbles)

   

   

  • Když je vše suché, stačí gumu sloupnout. Ale nebuďte hrrr...jako já. Doopravdy počkejte, než je vše důkladně suché, abyste si neutrhli z gumou i kus papíru pod ní. Stránku pak můžete použít do svého deníku či alba. 

   

Houby a les

  • Určitě jste kromě válení u vody strávili chvilku v lese. Jako my. A o houbové úlovky jsme tedy neměli nouzi. Tudíž houbových fotek mám požehnaně. A proto jsem musela využít naše Nemravka houbová razítka na svou stránku s mým životním úlovkem (a to houby nehledám). Houbičky jsem si natiska a vystříhala. 

   

   

(použitý SB papír AC AT Better Together Soap + Water a samolepky abeceda AC So Fun)

Cestovní sada chipboardů Nemravka

   

(papír s plameňáky najdete v sadě papírů Sunshiny Days od Pebbles)

   

TIP:

  • V tomto článku jsme představovali letní Nemravka razítka - žabky. Tady je má finální stránka s jejich použitím. Opět jsem si je trošku akvarelově vybarvila. 

Užijte si poslední prázdninový víkend! A jestli máte nějaký svůj prádzninový projekt, pošlete nám ho do naší zákaznické galerie.

Kačka Pupi  Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook