Letní barevná inspirace 2017

Léto plné barev...léto hýří barvami...léto a barvy! Prostě léto jak má být. Kdy jindy necháme zimní šeď za zády a roztančíme své projekty barvami. Co vy na to? laughing

Pár barevných tipů od nás pro vaše alba a deníky...

Voda, vlnky...

  • Vyrobte si vlastní vodní background pomocí akvarelových technik. Já jsem si k ruce vzala inkoustový polštářek Izink Dye na bázi vody a plochý štětec. Na akravelový bloček jsem si obtiskla polštářek a vodou a štětcem jsem si na bílý podklad namalovala vlnky po celé ploše papíru. 

  • Stránku jsem doladila nápisem SMILE. Písmenka jsem si vyrazila na raznici Mini Alphabet Punch Board od WRM. Jednotlivá písmenka jsem si vybarvila opět pomocí Izink Dye inkoustů. Písmenka jsem si na stránku přišila na stroji. 

  • Fotku jsem si lehce navrstvila, doplnila text a je to. Krásná a letní! wink

Slunce

  • Podobnou technikou a stejným štětcem jsem si vyrobila sluneční paprsky na stránce deníku. Jednotlivé paprsky jsem si prošila opět na stroji.

  • Navrstvila, doladila a je to.

  • Druhou stránku jsem též využila. Část jsem zakryla SB papírem Simple Stories Sunshine & Happiness Shine Bright a koukající paprsky jsem dobarvila voskovkama Distress Crayons a vodou. Nápis FUN mi pomohla vyrobit Stucio Calico abeceda Buckaroo

Rámečky

  • Velkou parádu vyrobíte barevnými rámečky. Já jsem si je jen tak od ruky vyřezala pomocí řezačky papíru a nabarvila pomocí sprejů 13 Arts. Do rámečků jsem umístila fotky, které jsem opět sem tam přišila na stroji.

  • Nakonec pár samolepek, textů a dekorací a stránka v deníku je hotová. 

TIP:

Pomocí YUPO papíru a alkoholových inkoustů vyrobíte také krásné barené backgroundy. Jak na to najdete v tomto článku zde

Mnoho prima materiálu najdete nyní v našem letním VÝPRODEJIwink

Užívejte léta a barev!

Kačka PupiVložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook