Třpytivé pudříky Primary Elements

Už jste objevili nádherně třpytivé pigmentové pudry Primary Elements ? My ano a naprosto jsme si je oblíbili... 

Jedná se o vodou ředitelné pigmentové pudry vhodné pro práci s papírem, ale také s polymerovými hmotami. Pudry obsahují mica částice, které krásně lámou světlo a úžasně se třpytí. 

Při práci s papírem je několik variant, jak s nimi pracovat.

Rozmíchejte je do rozprašovače s vodou a stříkejte na své projekty. Vyrobíte tak krásné třpytivé podklady svých projektů. 

  • Rozmíchejte pudr s vodou v rozprašovači. Množství pudru je jen na vás. Čím více, tím více bude barva sytější (ale ne krycí). Pak stačí jen nastříkat na projekt. Na projekt můžete nejprve nanést bílé gesso (u akvarelových efektů ho není třeba). Můžete to nechat uschnout na vzduchu či si pomoci horkovzdušnou pistolí.  

   

  • Dekorace se dají také efektně upravit. Stačí přestříkat. Některá místa přestříkejte vícekrát a dekorace tak může působit více tónovaně. 

Nanášejte pudr přímo na projekt.

  • Naneste pudr štětcem přímo na projekt. Poté namočte štětec ve vodě a rozmývejte pudr přímo na projektu. Můžete přidávat pudr i vodu, až jste s výsledkem spokojeni. Nebo stačí část projektu posypat pudrem přímo z kalíšku a rozprašovačem s vodou postříkat. Uvidíte, jaké krásné efekty tímto docílíte. 

   

  • Pudřík můžete nanášet přímo také na dekorace. Třeba na kytičky. Dostanou tak krásný třpytivý vzhled. Opět potřete štětcem s pudříkem a poté štětcem namočeným ve vodě. 

Míchejte pudr s různými médii - Gessem, texturovací pastou, Gel Médiem, akrylovým médiem Primary Elements apod. 

  • Pudr smíchejte na podložce s Gessem či s texturovací pastou. Poté nanášejte přes šablonku stěrkou či špachtlí. 

   

  • Pudry lze také natónovat bílé gesso, které nanesete jako podklad na svůj projekt.

Opravdu si s nimi vyhrajete...

   

Krásně třpytivé tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook