Barevné VÁNOCE

Je listopad a za oknem nám krásně svítí sluníčko. Letošní podzim je přesně podle mého gusta... No ale na to nic nemění na tom, že tu za pár týdnů máme vánoční svátky. Mnoho z vás určitě pilně tvoří své vánoční pozdravy a "Pé ef ka". 

Tak i my se do toho dáme. Zde je letmá ukázka jednoduchých a při tom pěkně barevných vánočních přáníček.

Stačí razítka s vánočními motivy, inkoustybarvy Distress Stain a šicí stroj...

  • Natiskněte si svůj vánoční motiv pomocí černého inkoustu. Jestli budete dále pracovat s vodou-ředitelnými inkousty, doporučuji použít černý Archival či StazOn. Motiv razítka si vystřihněte. Já jsem použila razítka ze sady vánoční stromečky a hvězdičky. Na akrylový blok či na podložku si naneste inkousty Distress a inkoustové barvy Distress Stain. 

   

  • Na vybarvování použijte velmi jemný štěteček či waterbrush. A vybarvujte dle své fantazie. Nebojte se použít i jiné než klasické vánoční barvy. Vždyť i Vánoce jsou plné barev...

   

  • Nakonec si připravte kartičku přáníčka, na kterou stromečky přišijte na šicím stroji. Aby se vám nehýbali, stačí je lehce přilepit např. rollerem. Nakonec je lehce nadzvedněte na stranách, aby vytvořili hezký 3D motiv. 

   

   

  • I jiné motivy vypadají pěkně. Třeba hvězdičky, které můžete přilepit 3D pěnovými čtverečkami a jejich "zavěšení" vyrobit pomocí obyčejného stehu šicího stroje. 

   

Vánoce se prostě nezadržitelně blíží...

Krásné tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook