Barevné VÁNOCE

Je listopad a za oknem nám krásně svítí sluníčko. Letošní podzim je přesně podle mého gusta... No ale na to nic nemění na tom, že tu za pár týdnů máme vánoční svátky. Mnoho z vás určitě pilně tvoří své vánoční pozdravy a "Pé ef ka". 

Tak i my se do toho dáme. Zde je letmá ukázka jednoduchých a při tom pěkně barevných vánočních přáníček.

Stačí razítka s vánočními motivy, inkoustybarvy Distress Stain a šicí stroj...

  • Natiskněte si svůj vánoční motiv pomocí černého inkoustu. Jestli budete dále pracovat s vodou-ředitelnými inkousty, doporučuji použít černý Archival či StazOn. Motiv razítka si vystřihněte. Já jsem použila razítka ze sady vánoční stromečky a hvězdičky. Na akrylový blok či na podložku si naneste inkousty Distress a inkoustové barvy Distress Stain. 

   

  • Na vybarvování použijte velmi jemný štěteček či waterbrush. A vybarvujte dle své fantazie. Nebojte se použít i jiné než klasické vánoční barvy. Vždyť i Vánoce jsou plné barev...

   

  • Nakonec si připravte kartičku přáníčka, na kterou stromečky přišijte na šicím stroji. Aby se vám nehýbali, stačí je lehce přilepit např. rollerem. Nakonec je lehce nadzvedněte na stranách, aby vytvořili hezký 3D motiv. 

   

   

  • I jiné motivy vypadají pěkně. Třeba hvězdičky, které můžete přilepit 3D pěnovými čtverečkami a jejich "zavěšení" vyrobit pomocí obyčejného stehu šicího stroje. 

   

Vánoce se prostě nezadržitelně blíží...

Krásné tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook