Mini album tipy II.

V minulém článku nazvaném "Mini album tipy I." jsme vám ukázali nějaké vychytávky pro výrobu mini alba. Mini album nutně nemusí vždycky obsahovat fotky. Můžete to pojmout jako takovou "knížku" přání pro svého blízkého člověka.

A zde jsou další tipy na úpravu stránek...

  • Druhou stranu plastové kapsičky, kterou jsme si ukázali minule, můžete také nazdobit nějakým textem či fotkou. 

  • K napsání různých vzkazů či osobních textů můžete použít obyčejný linkovaný papír, který nastříhejte a nazdobte razítky či osobním textem. Nemusíte ho přilepovat lepidlem či oboustranou páskou. Vzkazy stačí přichytit barevnou washi páskou.

  • Udělejte týdenní plán...Nastřihejte / nařezejte kartičky, které ozdobte razítky dnů v týdnu. Zaoblete rohy rohovou razničkou. Každý kousek přilepte navrchu opět washi páskou, aby se daly snadno otvírat a listovat v nich. Dovnitř napište své vzkazy či hesla pro jednotlivé dny...

   

  • Fotky vám také poslouží jako šikovná kapsička pro různé cedulky, visačky apod. Já jsem fotku podlepila vellum papírem a pak z druhé strany přilepila proužek oboustranné lepenky. Přilepila jsem ji pouze na stranách. Do vzniklé kapsičky jsem zastrčila visačku s oblíbeným citátem. Na přírodní papíry využijte bílé gelové pero. Text tak vypadá velmi pěkně.

   

  • Jako malá jsem ráda luštila křížovky. Také mě bavilo si vlastní vyrábět. Není to úplně jednoduché protknout písmenka a slova, aby vše dávalo smysl. A tak jsem se trochu vrátila do dětství. Černým gelovým perem jsem namalovala mřížku, do které jsem napsala svá slova. Křížovku jsem vybarvila úžasnými třpytivými barvičkami H2Os

Je to jednoduché. Stačí pustit uzdu své fantazii a všímat si věcí kolem sebe. Inspirace na nás číhá i při vynášení odpadků do popelnice...věřte mi...

Krásné tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook