Scrapbooking "ze SRDCE"

Sotva odstraníme vánoční výzdobu můžeme se pustit do další. Té srdíčkové. Jak už asi víte, tak srdíčka všech možných tvarů a velikostí a růžová barva to je prostě moje. Proto mám i tento zamilovaný svátek ráda. 

Nicméně ale nemusí být nutně Valentýn, aby se téma "láska" objevila v našich různých scrapbookových projektech. 

Tož pár našich tipů...

Scrapbooková stránka jako úvodka roku 2017

  • Vyrobte si efektní detail - gró stránky - pomocí šicího stroje a barvy Distress Stain (nyní za výprodejové ceny).  Stačí si ručně nakreslit tužkou srdce, které obšijete na šicím stroji. Naneste si trochu barvy třeba na akrylový bloček s vodou. K vytvoření akvarelového efektu je potřeba více vody a méně barvy. Naneste si na obrys srdce štětcem vodu a zapouštějte trochu barvy. Málo barvy = světlejší efekt. Více barvy = sytější efekt. 

   

  • Krásný detail vyrobíte také pomocí nového cling razítka Nemravka s motivem bordurky srdíček.

   

  • Nakonec stačí stránku navrstvit a doladit k obrazu svému. 

Srdíčkový background v mini albu

  • Pomocí naší Nemravka srdíčkové šablonky vyrobíte efektní background (nejen) v mini album. Stačí nanést texturovací pastu přes šablonku a nachat zaschout. Texturovací barva je mléčné barvy. Jestli chcete mít efekt čistě bílý, doporučuji smíchat jí s bílou akrylkou

   

  • Zase stačí navrstvit a je to. 

   

Svatební album - letos jsem si nedávala žádná velká (nemožná) předsevzetí. Pouze taková, která mě budou bavit a budu z nich mít radost. Jedním z nich je "Vyrobit naše svatební scrapbookové album". Mám na to celý rok. A pomalu začínám...

  • Vyrobte si vlastní designový podklad pro svou stránku. Stačí použít naše nové cling Nemravka razítko s motivem 3 srdíček. Úžasný akvarelový efekt vyrobíte, když razítko "naťupkáte" Distress Stainem (díky jeho houbičce to jde velmi snadno). Poté stačí natiskat a použít na stránce.

   

  • Vystřižená srdíčka můžete využít také k výrobě vlastní dekorace. Srdíčko stačí přilepit (silikonovým lepidlem) na mini kolíček a přichytit jím fotku třeba na hlavní stránce alba. 

   

Chipboardové detaily

  • Srdíčkové chipboardy jsou vděčnou dekorací. Nemravka sada srdíček skrývá 3 různé tvary ve 3 velikostech, které se dají využít všude. 

   

   

  • Téma lásky nemá prostě hranic...

Srdíčkové Project Life kartičky

 

 

Pojďte si s námi vyrobit jedno takové "srdíčkové" mini album a to na scrapbookový kurz 13.2.2017 do Ateliéru K1. Více se dozvíte zde

Je to prostě srdečná záležitost! 

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook